Rakvář

Rakvář - Sharon J. Bolton | I15cajalco.com

...e. Možnost nákupu elektronické verze knihy ... Soutěž o knihu Rakvář | Vaše soutěže ... . ČBDB.cz - Databáze knih. Editions for The Craftsman: (Kindle Edition published in 2018), 1250300037 (Hardcover published in 2018), 1409174115 (Hardcover published in 2018), (Kind... František Černý (2. července 1904 Praha-Nusle - 18. ledna 1963 Praha) byl český herec, filmový zvukař a architekt Stovky elektronických knih zdarma jako i nové knižní bestsellery. Ukázky každé knihy zdarma, knížky dost ... Kniha: Rakvář - Sharon J. Bolton | Knihy.ABZ.cz ... . Ukázky každé knihy zdarma, knížky dostupné okamžitě, platba SMSkou nebo platební kartou. Ušetříte 30-50%. Čtěte kdekoliv a kdykoliv s Ebux Wooky! Rakvář je temný a gotický thriller, který vás očaruje. Je horké a dusné léto. Policistka Florence se vrací na místo činu. Jede na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Jmenoval Harry Glassbrook, vypadal jako spořádaný občan, počestný majitel pohřební služby. Všechno to byla jen ......

INFORMACE

AUTOR
Sharon J. Bolton
DIMENZE
5,58 MB
NÁZEV SOUBORU
Rakvář.pdf

POPIS

Policistka Florence Loveladyová se vrací do malého města na pohřeb muže, kterého před třiceti lety usvědčila z několika vražd. Harry Glassbrook, zdánlivě počestný majitel pohřební služby, tehdy své oběti pohřbíval do vlastnoručně vyrobených rakví, kam pokaždé přidal sošku nesoucí podobu zavražděného. Po pohřbu Florence zajde do Glassbrookova domu a najde tam sošku, která ztvárňuje ji samotnou. Znamená to snad, že vrah je stále na svobodě?

Chcete si přečíst knihu?Rakvář ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Sharon J. Bolton. Číst Rakvář Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY