Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí

Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí - David Frawley | I15cajalco.com

...ěna vědomí David Frawley Nakladatel: Fontána 2019 Ájurvédská psychosomatická terapie (Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí) David Frawley • Fontána, 2019 Posielame do 8 dní Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí Proces změny Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ FT 510 - Ájurvédská psychosomatická terapie : Autor: David Frawley: Nakladatelství: Fontána: jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí - o různých úrovních lidské psychiky a originálních způsobech léčby jejich častých defektů: Recenze: Ne - Ukázka: Ne - Vaše názory: 0: Původní cena: 378 ... Duchovní literatura a knihy s duchovní tématikou ... .00, Po slevě: 352.00 Kč Lupiči a policajti: Veselé zkazky pro mládež, trampy, noční šoféry a vědce, seniory i opalující se krásky, čtení na deštivou dovolenou u táboráku, ve škole pod l Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí Ájurvédská psychosomatická terapie je vůbec prvním uceleným dílem vydaným na Západě, které se podrobně zabývá psychologickými aspekty tohoto východního léčebného systému. ... Ajurvédská psychosomatická terapie ... .00, Po slevě: 352.00 Kč Lupiči a policajti: Veselé zkazky pro mládež, trampy, noční šoféry a vědce, seniory i opalující se krásky, čtení na deštivou dovolenou u táboráku, ve škole pod l Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí Ájurvédská psychosomatická terapie je vůbec prvním uceleným dílem vydaným na Západě, které se podrobně zabývá psychologickými aspekty tohoto východního léčebného systému....

INFORMACE

AUTOR
David Frawley
DIMENZE
12,92 MB
NÁZEV SOUBORU
Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí.pdf

POPIS

Ájurvédská psychosomatická terapie je vůbec prvním uceleným dílem vydaným na Západě, které se podrobně zabývá psychologickými aspekty tohoto východního léčebného systému. Dr. David Frawley, jeden z nejuznávanějších ájurvédských specialistů dnešní doby, převádí starobylé indické poznatky do řeči srozumitelné člověku moderní doby a seznamuje čtenáře s různými úrovněmi lidské psychiky i s originálními způsoby léčby jejich častých defektů, k nimž patří speciální strava, mantry, meditace nebo jóga. Kniha také obsahuje množství cenných informací o lidském vědomí z pohledu východní metafyziky, o různých mentálních strukturách a psychických jevech, které lze úspěšně aplikovat i v současné psychoterapeutické praxi.

Chcete si přečíst knihu?Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Frawley. Číst Ájurvédská psychosomatická terapie: Jógová léčba duše, mysli a proměna vědomí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY