Sky High Air 2: Odvážná a sexy

Sky High Air 2: Odvážná a sexy - Jill Shalvisová | I15cajalco.com

...his family. But running Sky High Air--a charter airline catering to the rich and famous--is a dream come true, especially with in-flight specials like kissing his client's beautiful, brainy daughter in a cozy coat closet ... Odvážná a sexy - Jill Shalvisová | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Strong and Sexy (Sky High Air Series #2) by Jill Shalvis in CHM, DOC, FB3 download e-book. Welcome to our site, dear reader! All content included on our site, such as text, images, digital downloads and other, is the property of it's content suppliers and protected by US and international copyright laws. Published on Jun 2, 2019 While on holiday on the Isle of Wight, the girls have loved visiting Robin Hill Country Park, and we happened to be here the week of their Sky High hot air balloon event! ... Kniha: Sky High Air 2: Odvážná a sexy (Jill Shalvis ... ... . Published on Jun 2, 2019 While on holiday on the Isle of Wight, the girls have loved visiting Robin Hill Country Park, and we happened to be here the week of their Sky High hot air balloon event!...

INFORMACE

AUTOR
Jill Shalvisová
DIMENZE
4,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Sky High Air 2: Odvážná a sexy.pdf

POPIS

Shayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je zvyklý jen na občasný krátký flirt, vážnější vztahy mu nic neříkají. Až do doby, než se na večírku své zámožné klientky poprvé setká s její dcerou Dani. K Shayneovi se již doneslo, že je Dani černá ovce rodiny, a možná o to víc ho vášnivě nezávislá mladá žena, která odmítá matčino bohatství, okouzlí. Od ostatních dívek na večírku se nápadně liší svou neohrabaností, rozpaky a současně i neskrývanou touhou poznat se blíž právě se Shaynem. Všechny okolnosti však dávají Shayneovi jasně najevo, že téhle dívce by se měl zdaleka vyhnout. Dani je totiž nebezpečná známost. Tvrdí mu, že byla svědkem vraždy, ale nemá žádný důkaz. Když ji pak někdo začne sledovat, v noci jí vnikne do bytu a dokonce po ní i po Shayneovi záhadný útočník střílí na parkovišti před zoologickou zahradou, Shayne cítí, že Dani musí ochránit a přijít věcem na kloub. Čím víc času však tráví v její blízkosti, tím víc ho Dani přitahuje.

Chcete si přečíst knihu?Sky High Air 2: Odvážná a sexy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jill Shalvisová. Číst Sky High Air 2: Odvážná a sexy Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY