Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche

Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche - Josef Kejha, | I15cajalco.com

...číšníka z hotelu Slovan vypracoval do předních německých restaurací pyšnících se michelinskými hvězdami a pak až na majordoma rodu Porsche, řekl novinářům auto knihy Josef Kejha ... Oči Šumavy. 100 let národní přírodní rezervace Černé a ... ... . Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche (978-80-7640-005-4) Kniha - autor Josef Kejha; Petr W. Noack, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Obsluhoval jsem i krále Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche Autor: Josef Kejha; Petr W. Noack Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského p ... Oči Šumavy. 100 let národní přírodní rezervace Černé a ... ... . Obsluhoval jsem i krále Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche Autor: Josef Kejha; Petr W. Noack Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - nacismus, ... Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche - Josef Kejha. Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - ... detail knihy Začínal jako pikolík v plzeňském hotelu Slovan a dotáhl to až na majordoma u rodu Porsche. Obsluhoval krále, státníky, americké astronauty, slavné herce, sportovce, zpěváky. Třeba i Vlastu Buriana nebo Karla Gotta. Petr W. Noack (na snímku) a spisovatel Josef Kejha představili ... Obsluhoval jsem i krále -- Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche Kejha Josef, Noack Petr W. Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - nacismus, komunismus, emigrace a návrat do vlasti. Při své životní pouti mimo jiné potkal pasažérku z Titanicu, americké astron Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche (978-80-7640-005-4) Kniha - autor Josef Kejha; Petr W. Noack, 160 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Obsluhoval jsem i krále Od plzeňského piko...

INFORMACE

AUTOR
Josef Kejha,
DIMENZE
5,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche.pdf

POPIS

Neuvěřitelný, ale skutečný příběh muže, který se z plzeňského pikolíka vypracoval na majordoma u rodiny Porsche. Jeho život ovlivnily dějiny druhé poloviny 20. století - nacismus, komunismus, emigrace a návrat do vlasti. Při své životní pouti mimo jiné potkal pasažérku z Titanicu, americké astronauty, Vlastu Buriana a Karla Kryla, německé kancléře, řadu velvyslanců a státníků a také španělského krále.

Chcete si přečíst knihu?Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Josef Kejha,. Číst Obsluhoval jsem i krále: Od plzeňského pikolíka až po majordoma u rodiny Porsche Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY