Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni!

Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! - Adéla Hůlková, | I15cajalco.com

... druhý den babička nenašla ohořelou chňapku pod okny v záhoně ... Kukucharka cas na hrani v kuchyni adela hulkova | Sleviste.cz ... . Kukuchařka. Čas na hraní v kuchyni. DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 400 Kč. Naše nová hravá Kukuchařka pro děti :-) Autorky: Iveta Kulhavá, Adéla Hůlková, ... Čas na hraní v kuchyni! KULHAVÁ Iveta. Info: Běžíliška, 2019 (1.) - váz., 72 str. Autorky: I. Kulhavá, A. Hůlková, Š. Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni. 18. 4. 2020 20. 4. 2020; Dětský blog, Pozdravy od autorů kníž ... Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni - Dětský blog ... . 18. 4. 2020 20. 4. 2020; Dětský blog, Pozdravy od autorů knížek; Kuchařskou dílnu v knihovně už jsme 11. března opravdu těsně nestihli, ale nebojte, nepřijdete o ni. Kukaččího kluka Kukku si navíc můžete pozvat i domů! ... Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! Adéla Hůlková, Iveta Kulhavá, Lucie Muchovičová, Štěpánka Paseková Nakladatel: Běžíliška 2019 . žádné recenze. Sojka hlídačka ... Je čas si hrát! Scházíme se na hřišti nápadů, na kterém vznikají naše projekty pro dětský sv... See More. Community See All. 275 people like this. 287 people follow this. About See All ... Kukuchařka. Čas na hraní v kuchyni. KUKUCHAŘKA kukku. Je čas si hrát. Odsud vysíláme naše hravé nápady do světa ♡ Řadit dle: Nejlevnější Nejdražší Abecedně Výchozí. KUKUCHAŘKA Doprava zdarma; Čas na hraní v kuchyni . Autorky: Adéla Hůlková, Iveta Kulhavá, Lucie Muchovičová, Štěpánka Paseková ... Kukuchařka. Čas na hraní v kuchyni! - Štěpánka Paseková, Adéla Hůlková, Lucie Muchovičová, Iveta Kulhavá . Zvídavý kukaččí kluk Kukku má spoustu otázek, a navíc pořád hlad, a tak se vydal do světa na průzkum. Po cestě ochutnával, co se dalo, až se nakonec vrátil se sbírkou svých nejoblíbenějších receptů. KUKUCHAŘKA, KUKKU. KUKKU Kniha MOJE KUKUCHAŘKA KUKUCHAŘKA. KUKUCHAŘKA . KUKUCHAŘKA Čas na hraní v kuchyni . Autorky: Adéla Hůlková, Iveta Kulhavá, Lucie Muchovičová, Štěpánka Paseková . Anotace: Je sníh sladký? Pečou se v pralese koláče? ... KUKUCHAŘKA Čas na hraní v kuchyni! Hravé recepty, které nejen chutnají, ale i baví :) ... Napište, do kterého města byste chtěli radost poslat a těšte se na krásný hřejivý pocit u srdíčka ... Kukuchařka. Čas na hraní v kuchyni! ... Už 28 let můžete nakouknout do naší prodejny v Benešově na náměstí. Otevřeno Po - Pá 8:30 - 17:30, So 8:30 - 12:00. Navštívit prodejnu. Knižní zpravodaj. Novinky, výprodeje a knižní doporučení jednou měsíčně do mailu ... Čas na hraní v kuchyni a v kni...

INFORMACE

AUTOR
Adéla Hůlková,
DIMENZE
4,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni!.pdf

POPIS

Je sníh sladký? Pečou se v pralese koláče? A kdo maluje na nebe duhu? Zvídavý kukaččí kluk Kukku má spoustu otázek, a navíc pořád hlad, a tak se vydal do světa na průzkum. Po cestě ochutnával, co se dalo, až se nakonec vrátil se sbírkou svých nejoblíbenějších receptů. Všechny mají jedno společné – jsou tak jednoduché, že je zvládnou i děti. A nejen že jim navíc budou chutnat, ale dokonce je budou i bavit! S touhle kuchařkou se totiž vaření zároveň stává hrou: čtenáři-kuchtíci si po vzoru indiánských náčelníků kmenů Pišků a Vorků zahrají jednohubkové piškvorky, za pomoci borůvek, malin a šlehačky potopí soupeřovy vaflové lodě nebo si z bílé čokolády vyrobí jedlé křídy. Recepty doplňují fotografie, na kterých mořem může být modrý ubrus a sněhovou závějí hromada cukru.

Chcete si přečíst knihu?Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Adéla Hůlková,. Číst Kukuchařka: Čas na hraní v kuchyni! Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY