Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven

Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven - Milan Paprčka, | I15cajalco.com

...su Benešov. Tento region je malebným krajem s množstvím přírodních zajímavostí, historických památek, kostelů, zámků i hradů ... Teplicko z nebe - Milan Paprčka od 420 Kč - Heureka.cz ... . Pohledem z nebe v knize uvidíte hrad Český Šternberk , tyčící se nad řekou Sázavou, dřevěnou rozhlednu korunující vrchol bájného Blaníku… Kroměřížsko z nebe / Kroměříž Region From Heaven. Kdo napsal knihu Kroměřížsko z nebe / Kroměříž Region From Heaven? Autorem je Milan Paprčka, Kolektiv autorů. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Břeclavsko z nebe / Břeclav Region From Heaven. Kdo n ... Břeclavsko z nebe / Břeclav Region From Heaven (Martina ... ... . Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Břeclavsko z nebe / Břeclav Region From Heaven. Kdo napsal knihu Břeclavsko z nebe / Břeclav Region From Heaven? Autorem je Martina Grznárová, Milan Paprčka. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. O čem je kniha Opavsko z nebe / Opava Region From Heaven? Česky a anglicky. Opavsko - tento nádherný kraj vás uchvátí pohledem na krajinu plnou lesů, jezer, vodních ploch, zámků a historických architektonických skvostů, opevnění, která měla chránit naše hranice, ale i krásou vesnic a jejich kostelů a chrámů. Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel. Milan Paprčka, kolektiv autor ... Kniha Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven. Milan Paprčka, Jakub Chovan / CBS nakladatelstv í (2019) ... Mostecko z nebe. Kdo napsal knihu Mostecko z nebe? Autorem je Milan Paprčka. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Všechny informace o produktu Kniha Teplicko z nebe - Milan Paprčka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Teplicko z nebe - Milan Paprčka. Přehled přírůstků regionální literatury za rok 2019 Okres Zlín. Tento soupis obsahuje bibliografické citace dokumentů ve fondu Krajské knihovny Františka Bartoše vydaných v roce 2019, které se k okresu Zlín tematicky či autorsky vztahují. Naučná literatura je tříděna do tematických skupin podle kategorií Konspektu. Jižní Plzeňsko z nebe (978-80-88259-29-9) Kniha - autor Milan Paprčka, 127 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Jižní Plzeňsko je region, který leží tak trochu mimo centra turistického ruchu.A možná právě proto, že tady nepotkáváte davy turistů, můžete si dosyta vychutnat kouzla přírodních zákoutí. Paprčka Milan: Znojemsko z nebe . Kniha - autor Milan Paprčka; Bobuš Schwarzbacher, 127 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá Naše nová kniha ukazuje letecké záběr...

INFORMACE

AUTOR
Milan Paprčka,
DIMENZE
9,19 MB
NÁZEV SOUBORU
Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven.pdf

POPIS

Pohledem z nebe v knize uvidíte hrad Český Šternberk, tyčící se nad řekou Sázavou, dřevěnou rozlednu korunující vrchol bájného Blaníku, zákruty vodní nádrže Švihov nebo jednu z nejnavštěvovanějších památek u nás - zámek Konopiště. Samotné město Benešov při večerním světle a s horkovzdušnými balóny bylo pro autory fotografií tím největším zážitkem. Přesvědčte se i vy, že Benešovsko pohledem ptáků a pilotů je opravdu nádherné. Jako na dlani budete mít Masarykovo náměstí v centru Benešova, areál zámku Tloskov, vodní nádrž Slapy, zámek Vrchotovy Janovice, televizní vysílač Votice - Mezivrata nebo zámek Jemniště. V knize najdete také letecké záběry na obce a města Bystřice, Olbramovice, Jankov, Veliš, Vlašim, Kamberk, Česchtice, Bernartice, Sázavu, Chářovice a spoustu dalších unikátních pohledů na Benešovsko. Podívejte se na města a malebné vesnice tohoto regionu, zajímavá zákoutí, významné památky, dominanty, přírodní scenérie, které při pohledu ze země nemůžete spatřit.

Chcete si přečíst knihu?Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Paprčka,. Číst Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY