Počítáme s vitaminy: Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ

Počítáme s vitaminy: Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ - Lenka Pecharová | I15cajalco.com

...pro 1. stupeň ZŠ ... pro děti do 10 let Zásilka z Knihozemě Beletrie pro děti nad 10 let Pohádky Dětská dobrodružství Sci-fi a fantasy pro děti Dívčí knihy Knihy pro nejmen ... Počítáme s vitaminy (Lenka Pecharová) | Detail knihy | ČBDB.cz ... ... Počítáme s vitaminy: Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ (978-80-262… Cena 223 Kč Detail Kniha - autor Lenka Pecharová, 104 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Učební materiál, který v souladu s moderními pedagogickými požadavky podporuje mezipředmětové vazby. Všechna výuková videa k Matýskově matematice přehledně vyhledáte na www.matyskova-matematika.cz Použitá literatura: NOVOTNÝ, M.,NOVÁK, F.: Matýskova ... Písomné sčítanie ... Priklady pro 1 tridu k vytisknuti levně | Blesk zboží ... . Všechna výuková videa k Matýskově matematice přehledně vyhledáte na www.matyskova-matematika.cz Použitá literatura: NOVOTNÝ, M.,NOVÁK, F.: Matýskova ... Písomné sčítanie Písomné odčítanie s pomôckou NOVÉ Písomné odčítanie Počítanie Pyramídy 4 úrovne Odčítacie pyramídy 4 úrovne Pyramídy 5 úrovní Odčítacie pyramídy 5 úrovne Trojuholníky 4 úrovne Trojuholníky 5 úrovní Trojuholníky s neposedmi 3 úrovne Trojuholníky s neposedmi 4 úrovne Trojuholníky s podmienkou 3 úrovne Trojuholníky s podmienkou 4 úrovne ... Nabídky na čtenářský deník 1. stupeň zš z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu čtenářský deník 1. stupeň zš.Informace, hodnocení a komentáře k čtenářský deník 1. stupeň zš Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám čtenářský deník 1. stupeň zš doručí ... Čtenářský deník - 1. stupeň ZŠ Dana Holečková ... A nezapomněli jsme ani na to, že děti rády malují, a tak počítáme i s prostorem pro jejich vlastní ilustrace. 71 Kč 79 Kč - ušetříte 8 Kč (10 %) Skladem. ... Matematika - Počítáme bez chyb. Zábavná matematika a logika pro bystré děti Václav Fořtík. ... Mohou sloužit jako doplňkový materiál pro zpestření výuky matematiky na 1. stupni ZŠ nebo k domácímu procvičování. Václav Fořtík - předseda správní rady Centra nadání (www.centrumnadani.cz), je autorem více než dvaceti knih hádanek, kvízů ... Matematika 1. třída Matematika 1. třída. Předmatematické představy. Množství a porovnávání ... Učíme se počítat. Počítáme do 3. ... ZŠ Plumlov [email protected] Milan Hlavica [email protected] Napište nám Naše bannery....

INFORMACE

AUTOR
Lenka Pecharová
DIMENZE
5,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Počítáme s vitaminy: Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ.pdf

POPIS

Učební materiál, který v souladu s moderními pedagogickými požadavky podporuje mezipředmětové vazby. Knihu tvoří 53 medailonků různých plodin. Každý medailonek se skládá z úvodních informací o daném ovoci či zelenině, často formou rozhovoru či příběhu. Následuje 6–8 slovních úloh, rozdělených podle úrovně obtížnosti. Většina kapitol obsahuje také tajenku, v závěru knížky je šifra. Kniha je určená k práci s žáky 2.–5. ročníku ZŠ. Děti s ní mohou pracovat pod vedením pedagogů ve výuce, při samostatné práci doma, pod vedením rodičů, hodí se pro domácí vzdělávání, přírodovědné kroužky, organizace pracující s nadanými dětmi (slovní příklady pro 4. třídu mohou být vítány pro práci s mimořádně talentovaným žákem 2. třídy apod.). Vhodná je jako podklad pro skupinovou práci, kdy se žáci rozdělí podle zájmu o konkrétní plodiny, texty pro čtení s porozuměním, pomůcka pro projektové dny. Lenka Pecharová učí ve Veselé škole (církevní základní a církevní základní umělecká škola). Je autorkou knihy Od blechy po slona (Portál, 2012).

Chcete si přečíst knihu?Počítáme s vitaminy: Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lenka Pecharová. Číst Počítáme s vitaminy: Zábavná matematika pro 1. stupeň ZŠ Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY