Sportovní pohádky: Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce

Sportovní pohádky: Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce - Filip Komorous | I15cajalco.com

...l Filip Komorous na stránkách své knihy Sportovních pohádek , již bohatě ... Plzeňan vymýšlel sportovní pohádky, když stál s autem v ... ... ... Kniha: Sportovní pohádky -- Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce - Filip Komorous. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... Pro mladší děti. Sportovní pohádky jsou určené všem, kteří by rádi věděli, zda se ve ... tucet pŘÍbĚhŮ pro malÉ (ne!!!)sportovce. Originální vtipná knížka ... Sportovní pohádky - Komorous Filip - knihkupectví Beletrie.eu ... ... tucet pŘÍbĚhŮ pro malÉ (ne!!!)sportovce. Originální vtipná knížka bohatě ilustrovaná osobitým stylem v krásném naivním duchu více než 70 kresbami do Hanky Šimonové. SPORTOVNÍ POHÁDKY jsou určené všem, kteří by rádi věděli, zda se ve sportovním nebi hrají kuličky nebo proč se sudičky rozhodly, že Martinka bude ... Sportovní pohádky: Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce Filip Komorous Nakladatel: GURU SOLUTIONS 2015 TUCET PŘÍBĚHŮ PRO MALÉ (NE!!!)SPORTOVCE Originální vtipná knížka bohatě ilustrovaná osobitým stylem v krásném naivním duchu více než 70 kresbami do Hanky Šimonové. SPORTOVNÍ POHÁDKY jsou určené všem, kteří by rádi věděli, zda se ve sportovním nebi hrají kuličky nebo proč se sudičky rozhodly, že Martinka bude ... Dům knihy.cz > Knihy > Pro děti a mládež > Sportovní pohádky. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Sportovní pohádky. aneb Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce. KOMOROUS Filip. Info: Nakl...

INFORMACE

AUTOR
Filip Komorous
DIMENZE
3,28 MB
NÁZEV SOUBORU
Sportovní pohádky: Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce.pdf

POPIS

Originální vtipná knížka bohatě ilustrovaná osobitým stylem v krásném naivním duchu více než 70 kresbami od Hanky Šimonové. SPORTOVNÍ POHÁDKY jsou určené všem, kteří by rádi věděli, zda se ve sportovním nebi hrají kuličky nebo proč se sudičky rozhodly, že Martinka bude rychlobruslařka. Po přečtení pár stránek už nikoho nepřekvapí, že tuňák miluje fotbal nade vše a Ježíšek stihne o Vánocích navštívit všechny hodné děti jen díky báječnému skokanovi Jiřímu. Pojícím prvkem pohádek je snaha na pozadí jednotlivých příběhů ukázat sport se svojí základní myšlenkou férového života s určitou poetikou. Sport jako jeden ze způsobů, jak poznat přátelství, štěstí, dobro a sem tam zažít i nějaký pohádkový zázrak.

Chcete si přečíst knihu?Sportovní pohádky: Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Filip Komorous. Číst Sportovní pohádky: Tucet příběhů pro malé (ne!!!)sportovce Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY