Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru

Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru - Christopher Skaife | I15cajalco.com

...istopher Skaife • Nakladatelství Universum, 2019 ... historie - Trh knih - můj antikvariát online ... . Okamžitý download. EPUB. MOBI. E-kniha. E-kniha. Okamžite na stiahnutie. Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst ... Pán krkavců Skaife Christopher. Koupit knihu. O knize: Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přib ... historie - Trh knih - můj antikvariát online ... . Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přibližuje jeho ... Pán krkavců Christopher Skaife. ... Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přibližuje jeho historii i každodenní ... Christopher Skaife: Pán krkavců - Strážci londýnského Toweru 299 Kč 269 Kč Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Pán krkavců. Zajímavosti a příběhy londýnského Toweru zpracovává v knize Pán krkavců sám správce této londýnské historické památky Christopher Skaife. České čtenáře určitě zaujme poutavé vyprávění, které se na oficiálních prohlídkách žádný návštěvník rozhodně nedozví. Ediční plán | 10/2019. Pán krkavců Christopher Skaife. Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří také péče o zdejší krkavce, k ... Pán krkavců. Zajímavosti a příběhy londýnského Toweru zpracovává v knize Pán krkavců sám správce této londýnské historické památky Christopher Skaife. České čtenáře určitě zaujme poutavé vyprávění, které se na oficiálních prohlídkách žádný návštěvník rozhodně nedozví. Pán krkavců ( Christopher Skaife) Nakladatelství: Universum Jazyk: český. Dostupná pro: Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. ... Pán krkavců : strážci londýnského Toweru / Christopher Skaife ; z anglického originálu The ravenmaster ... přeložila Hana Antonínová Unif.název Ravenmaster. Nad starobylou londýnskou pevností bdí tedy nejen strážci z řad lidí, ale i tato proslulá letka krkavců… Váz., 248 s. + 8 s. bar. foto, 12,5 x 20 cm. ED041106. 299,-239,-Elisabeth ......

INFORMACE

AUTOR
Christopher Skaife
DIMENZE
5,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru.pdf

POPIS

Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přibližuje jeho historii i každodenní chod. Líčí zábavné historky, které zažívá s turisty, zodpovídá dotazy, na které se ho nejčastěji ptají, a uvádí profily jednotlivých zdejších krkavců (momentálně je jich sedm, každý má jméno a v knize je uveden i jejich stručný životopis a charakteristika). Vyprávění je velmi dobře namíchaný mix historických podrobností, které se jinde v turistických ani historických publikacích většinou nevyskytují, a vtipných postřehů z běžného chodu této královské instituce.

Chcete si přečíst knihu?Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Skaife. Číst Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY