První padlí

První padlí - Volker Kutscher | I15cajalco.com

... což bylo povoleno počínaje č. 4 z 20 ... Gereon Rath: První padlí - Volker Kutscher | Databáze knih ... . 8.1914, ovšem s výhradou, že za jejich úplnost a správnost c. a k. ministerstvo války nepřejímá žádnou ... První padlí Je potřeba objasnit záhadnou sérii vražd, které padají za oběť další a další veteráni světové války. Růžové pondělí 1933: Gereon Rath je v Kolíně na karnevalu a slaví, jak se patří. Další ráno pro něj začíná pořádnou kocovinou, nesprávnou ženou v posteli a telefonátem z policejního prezídia. Volker Kutscher: První padlí K němec ... "Nase Velká válka" První padlí (TV Episode 2014) - IMDb ... . Volker Kutscher: První padlí K německému kriminalistovi Gereonu Rathovi jsem se dostala před pár lety díky seriálu Babylon Berlín. Nadchlo mě vylíčení atmosféry Německa 20. let minulého století, bavil mě neotřelý detektiv i jeho ženské alter ego Charly, a tak jsem se postupně pustila do čtení celé románové ságy....

INFORMACE

AUTOR
Volker Kutscher
DIMENZE
10,67 MB
NÁZEV SOUBORU
První padlí.pdf

POPIS

Růžové pondělí 1933: Gereon Rath je v Kolíně na karnevalu a slaví, jak se patří. Další ráno pro něj začíná pořádnou kocovinou, nesprávnou ženou v posteli a telefonátem z policejního prezídia. Říšský sněm hoří! S okamžitou platností se ruší všechny dovolené! Rath se okamžitě vrací do Berlína. Je zapřažen do štvanice na komunisty vedené politickou policií a musí objasnit záhadnou sérii vražd, jimž padají za oběť další a další veteráni světové války. Aby se to mladému kriminálnímu komisaři podařilo, musí nejprve osvobodit svého obchodního přítele a mafiánského šéfa, Johanna Marlowa, ze spárů SA a zařídit vše potřebné před svatbou se svou snoubenkou Charlotte "Charlie" Ritterovou.

Chcete si přečíst knihu?První padlí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Volker Kutscher. Číst První padlí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY