Zeměpis do kapsy pro 2. stupeň ZŠ: 192 kartiček se vším, co máš umět

Zeměpis do kapsy pro 2. stupeň ZŠ: 192 kartiček se vším, co máš umět - Martin Lexa | I15cajalco.com

... všemu rozumíš. Zeměpis do kapsy pro 2 ... Fyzika a chemie do kapsy 192 kartiček se vším, co máš umět ... ... . stupeň ZŠ: 192 kartiček se vším, co máš umět Kniha - autor Martin Lexa, 16 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá 99,- bez DPH 90,- Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z matematiky pro 1. stupeň ZŠ můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Sestav si vlastní sadu a procvičuj témata, která právě probíráte ve škole. Kartičky díky perforaci snadno oddělí ... Zeměpis do kapsy pro 2. stup. ZŠ (192 kartiček) | Knihy.ABZ.cz ... . Kartičky díky perforaci snadno oddělíš. Úvod > E-shop > 2. stupeň ZŠ > Jazyk a jazyková komunikace > Český jazyk. ... Český jazyk do kapsy pro 2.stupeň - 192 kartiček se vším, co máš umět. Běžná cena. 99 Kč Naše cena. ... Zeměpis; Člověk a společnost. Dějepis; Občanská výchova; Člověk a svět práce. Fragment Zeměpis do kapsy pro 2. stupeň ZŠ. 192 kartiček se vším, co máš umět - Martin Lexa . Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z zeměpisu můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Knihy z edície Strč školu do kapsy! na Martinuse. Skvelý zákaznícky servis, zľavy a akcie. Tisíce príbehov. Jedno kníhkupectvo. Matematika do kapsy pro 2. stupeň základní školy (192 kartiček se vším, co máš umět) Vhodné pro přípravu k přijímacím zkouškám na gymnázia a střední školy. Uč se a opakuj si, kdykoli k tomu budeš mít příležitost - cestou do školy, při čekání na kamarády nebo o přestávkách. Bonus! Krabička na kartičky uvnitř...

INFORMACE

AUTOR
Martin Lexa
DIMENZE
3,21 MB
NÁZEV SOUBORU
Zeměpis do kapsy pro 2. stupeň ZŠ: 192 kartiček se vším, co máš umět.pdf

POPIS

Strč školu do kapsy! 192 kartiček se základním učivem z dějepisu můžeš mít stále u sebe. Na jedné straně kartičky je otázka, na druhé správná odpověď. Sestav si vlastní sadu a procvičuj témata, která právě probíráte ve škole. Kartičky díky perforaci snadno oddělíš. Součástí kompletu je praktická krabička. Uč se a opakuj si, kdykoli k tomu budeš mít příležitost – cestou do školy, při čekání na kamarády nebo o přestávkách.

Chcete si přečíst knihu?Zeměpis do kapsy pro 2. stupeň ZŠ: 192 kartiček se vším, co máš umět ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Lexa. Číst Zeměpis do kapsy pro 2. stupeň ZŠ: 192 kartiček se vším, co máš umět Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY