220 míst AVU

220 míst AVU - Anna Hrabáková, | I15cajalco.com

... 220. oslav AVU. 220 míst AVU. publikace, Ostatní ... archiweb.cz - AVU slaví 220 let omlazená a s plány na ... ... . Anna Hrabáková, Zuzana Krišková, Pavlína Morganová, Dagmar Svatošová (eds.) Průvodce po 220 místech spojených s historií a současností AVU vznikl při příležitosti 220. výročí založení Akademie výtvarných umění v Praze. Nabízí osm procházek či cyklistických tras v okolí školy ... Kniha 220 míst AVU mapuje prostory spjaté s letitou historií AVU. Bude pokřtěna první den nového semestru - 1. ... 220 míst AVU - luxor.cz ... . Bude pokřtěna první den nového semestru - 1. října 2019, kdy proběhne také vernisáž výstavy kreseb z této publikace v prostorách kanceláře prorektorky Pavlíny Morganové. 220 míst AVU je název průvodce po 220 místech v blízkosti Akademie, která jsou poctou minulosti, současnosti i budoucnosti a která ukazují, jak se studenti, pedagogové či absolventi AVU otiskli do svého bezprostředního okolí. Najdete zde popis uměleckých děl, domů, ateliérů, hospůdek či kaváren a návrh několika okruhů procházek či cyklistických tras. 220 míst AVU je název průvodce po 220 místech v blízkosti Akademie, která jsou poctou minulosti, současnosti i budoucnosti a která ukazují, jak se studenti, pedagogové či absolventi AVU otiskli do svého bezprostředního okolí. Najdete zde popis umě...

INFORMACE

AUTOR
Anna Hrabáková,
DIMENZE
4,67 MB
NÁZEV SOUBORU
220 míst AVU.pdf

POPIS

Průvodce po 220 místech spojených s historií a současností AVU vznikl při příležitosti 220. výročí založení Akademie výtvarných umění v Praze. Nabízí osm procházek či cyklistických tras v okolí školy a netradiční vhled do její historie doplněný originálními kresbami pedagogů, studentů a absolventů. Najdete zde popis uměleckých děl, domů, ateliérů, hospůdek či kaváren. Publikace vznikla pod vedením týmu Vědecko-výzkumného pracoviště AVU spolu se členy Katedry teorie a dějin umění, zaměstnanci Archivu AVU i externími odborníky.

Chcete si přečíst knihu?220 míst AVU ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Hrabáková,. Číst 220 míst AVU Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY