Strastiplné peníze paní Darcyové

Strastiplné peníze paní Darcyové - Elizabeth Astonová | I15cajalco.com

...kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií ... Kniha: Strastiplné peníze paní Darcyové | Knihy.ABZ.cz ... . A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbo Strastiplné peníze paní Darcyové. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené. Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Kupte knihu Strastiplné peníze paní Darcyové od Elizabeth Aston na Martinus.cz. ... Kniha: Strastiplné peníze paní Darcyové | Knihy.ABZ.cz ... . ... Kupte knihu Strastiplné peníze paní Darcyové od Elizabeth Aston na Martinus.cz. Čtenářské recenze Poštovné nad 999 Kč zdarma Slevy na bestsellery 25 % Kupte knihu Strastiplné peníze paní Darcyové (Elizabeth Astonová) s 16 % slevou za 209 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Strastiplné peníze paní Darcyové anglická literatura historický román román. Elizabeth Aston. Moje hodnocení Hodnotil 1 uživatel Elizabeth Astonová ; [přeložila Eva Kondrysová] Přidat do poličky . nakladatel: Leda: rok vydání: 2011: vydání ... Strastiplné peníze paní Darcyové - Astonová Elizabeth z kategorie filmy, knihy, hry, knihy, koupíte výhodně přes Chci.cz. Kniha: Strastiplné peníze paní Darcyové Autor: Elizabeth Astonov á. Hlavní hrdinkou je zde opuštěná a takřka nemajetná mladá dívka, která je svými nevlastními sourozenci poslána do Indie, kde má udělat životní štěstí - vdát se. ... 0 hodnocení Strastiplné peníze paní Darcyové 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří ... Hledáte Strastiplné peníze paní Darcyové od Elizabeth Astonová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbohatnou na čajových plantážích v Darjeelingu, či nevěst bez věna, které chtěly v neznámém prostředí získat manžela. Domovská stránka > Beletrie-literatura > Strastiplné peníze paní Darcyové. Strastiplné peníze paní Darcyové ... Strastiplné peníze paní Darcyové 298,-228,-Skladem > 10 ks. Koupit. Strastiplné peníze paní Darcyové V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, k...

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Astonová
DIMENZE
7,34 MB
NÁZEV SOUBORU
Strastiplné peníze paní Darcyové.pdf

POPIS

V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbohatnou na čajových plantážích v Darjeelingu, či nevěst bez věna, které chtěly v neznámém prostředí získat manžela. Podobně i Octavii, hrdinku našeho příběhu, jednoho dne posadí na loď sobečtí příbuzní, aby se jí zbavili - ale situace se pak odvíjí docela jinak, než si představovali. Zkušenosti z exotického prostředí, nečekané události, ale i Londýn, kam se zanedlouho opět vrátí, postupně mění nezkušenou dívku v bystrou a na svou dobu nezvykle cílevědomou a samostatnou mladou ženu, jejíž osudy budou čtenáři sledovat s rostoucími sympatiemi.

Chcete si přečíst knihu?Strastiplné peníze paní Darcyové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Astonová. Číst Strastiplné peníze paní Darcyové Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY