Pan Tučňák a ztracený poklad

Pan Tučňák a ztracený poklad - Alex T. Smith | I15cajalco.com

...cký klobouček, sbalenou svačinku a nemůže se dočkat, až se vrhne na svoje první ... Alex T. Smith: Pan Tučňák a ztracený poklad ... ... Objednávejte knihu Pan Tučňák a ztracený poklad v internetovém knihkupectví Megaknihy.cz. Nejnižší ceny 450 výdejních míst 99% spokojených zákazníků Pan Tučňák a ztracený poklad 2019; Bruno na horách 2015; Bruno v cirkuse 2015; Bruno u moře 2015; Bruno na venkově 2016; Bruno v záři reflektorů 2016; všech 11 knih autora. Kniha Pan Tučňák a ztracený poklad je v Pan Tučňák a ztracený poklad. První d ... Pan Tučňák a ztracený poklad | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . Kniha Pan Tučňák a ztracený poklad je v Pan Tučňák a ztracený poklad. První díl vtipných příběhů pana Tučňáka, profesionálního dobrodruha a detektiva. Pan Tučňák je, jak už jeho jméno napovídá, tučňák. Není to ovšem jen tak ledajaký tučňák, ale profesionální dobrodruh! Má švihácký klobouček, sbalenou svačinku a nemůže se dočkat, až se vrhne ... Alex T. Smith: Pan Tučňák a ztracený poklad. Kultura, knihy, film. Pan Tučňák je, jak už jeho jméno napovídá, tučňák. Není to ovšem jen tak ledajaký tučňák, ale profesionální dobrodruh! Má švihácký klobouček, sbalenou svačinku a nemůže se dočkat, až se vrhne na svoje první opravdické dobrodružství. ... Hledáte Pan Tučňák a ztracený poklad od Alex T. Smith? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Pan Tučňák a ztracený poklad. Alex T. Smith ; přeložila Jana Hejná ... Pan Tučňák a ztracený poklad. Smith, Alex T. Vydání: Mladá fronta 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 92751. První kniha dobrodružných a vtipných příběhů svérazného detektiva pana Tučňáka a jeho asistenta Emila. Název: Pan Tučňák a ztracený poklad. Autor: Smith Alex T. Překladatel: Jana Hejná. Titul je zařazen do žánrů: Děti nad 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti do 10 let › Dobrodružství, napětí; Děti nad 10 let › Romány, povídky, příběhy; Děti do 10 let › Romány, povídky, příběhy; ISBN: 978-80-204-5328- ...

INFORMACE

AUTOR
Alex T. Smith
DIMENZE
5,74 MB
NÁZEV SOUBORU
Pan Tučňák a ztracený poklad.pdf

POPIS

Pan Tučňák je, jak už jeho jméno napovídá, tučňák. Není to ovšem jen tak ledajaký tučňák, ale profesionální dobrodruh! Má švihácký klobouček, sbalenou svačinku a nemůže se dočkat, až se vrhne na svoje první opravdické dobrodružství. Proto není divu, že když ho majitelka místního muzea požádá o pomoc, hned se chopí příležitosti. Podaří se panu Tučňákovi a jeho věrnému pavoučímu parťákovi Emilovi najít ukrytý poklad? A co si počnou, když se ukáže, že takové dobrodruhování není vůbec nic lehkého a na cestě k pokladu číhá spousta NEBEZPEČÍ?

Chcete si přečíst knihu?Pan Tučňák a ztracený poklad ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alex T. Smith. Číst Pan Tučňák a ztracený poklad Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY