Dračí deník: Kroniky drakologů 2

Dračí deník: Kroniky drakologů 2 - Dugald A. Steer | I15cajalco.com

...e mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí ... Pro děti a mládež, Knihy v češtině, Slovart - knihy ... ... . Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí oko, ale teď veškerou svou pozornost věnují vejci, z něhož by se měl každou ... 0 hodnocení Výprodej - Dračí deník - Kroniky drakologů 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí ... Kroniky drakologů 2 - Dračí deník - Steer Dugald A ... ... . Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí. Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí ... Kroniky drakologů 2 - Dračí deník - Steer Dugald A. skladem. 169 Kč . doprava od 69 Kč. Do obchodu ... Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí. Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí oko, ale teď veškerou svou pozornost věnují vejci, z něhož by se měl každou chvíli vylíhnout drak. Koupit Koupit eknihu. První ohnivé dobrodružství ze série Kroniky drakologů. Daniel Cook a jeho sestra Beatrice se na léto vypraví k dávnému příteli a učiteli svých rodičů, doktoru Ernestu Drakeovi, a ke svému překvapení se náhle ocitnou v tajemném světě drakologie - vědy o dracích. Dračí deník Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí. Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí oko, ale teď veškerou svou pozornost věnují vejci, z něhož by se měl každou chvíli vylíhnout drak. Kroniky drakologů 2 - Dračí deník - Steer Dugald A. - Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí. Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí oko, ale teď veškerou svou Kroniky drakologů 2 - Dračí deník. ... Kroniky drakologů je moc pěkná série určiná pro děti od 8 do 11 let, ovšem starší lidi jako já si knihu užijí stejně. Dětem se bude líbit tématika draků a charakter v jejich letech, však se taky nevědomky i něco naučí. Například se dozví o Darwinově teorii, jak se chovat k ... Dračí deník - Kroniky drakologů (2) ...

INFORMACE

AUTOR
Dugald A. Steer
DIMENZE
12,82 MB
NÁZEV SOUBORU
Dračí deník: Kroniky drakologů 2.pdf

POPIS

Dvojice mladých drakologů se vydává na svou další misi, na níž bude muset rozluštit text psaný starobylou dračí řečí. Daniel a Beatrice Cookovi úspěšně zachránili Dračí oko, ale teď veškerou svou pozornost věnují vejci, z něhož by se měl každou chvíli vylíhnout drak. Jen co se však na skořápce objeví první praskliny, jejich učitele Ernesta Drakea povolají do Indie. O vzácné draky se tam totiž po zmizení rodičů jeho mladých studentů nemá kdo postarat. Daniel a Beatrice se zatím vydávají po stopě prastarého dračího deníku. Dostali totiž tip, že právě v něm se skrývá tajemství léku na záhadnou dračí nemoc.

Chcete si přečíst knihu?Dračí deník: Kroniky drakologů 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dugald A. Steer. Číst Dračí deník: Kroniky drakologů 2 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY