Velká kniha povídek o psech

Velká kniha povídek o psech - - | I15cajalco.com

...lfové, Jeroma Klapky Jeroma, Karla Čapka a dalších ... Velka kniha o psech | Sleviste.cz ... . Velká kniha povídek o psech je krásnym a originálnym darčekom pre všetky babičky a dedkov, ktorí sú milovníkmi psov. Obsahuje 27 najzaujímavejších psích poviedok, ktorých autormi sú svetovo známi zahraniční i českí autori, ako napríklad James Herriot, Virginia Woolfová, Jan Werich, Karel Čapek, Jaroslav Hašek, Jerome Klapka Jerome, Jack London a mnohí ďalší. Velká kniha povídek o psech je krásný a originá ... Velka kniha o psech | Sleviste.cz ... . Velká kniha povídek o psech je krásný a originální dárek pro všechny milovníky psů. Obsahuje 27 nejzajímavějších psích povídek, jejichž autory jsou světově známí zahraniční i čeští autoři, jako například James Herriot, Virginia Woolfová, Jan Werich, Roald Dahl, Karel Čapek, Jerome Klapka Jerome a mnozí další. „Velká kniha povídek o psech" je krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Kniha nabízí kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů. Najdete zde díla Jamese Herriota, Jana Wericha, Roalda Dahla, Virginie Woolfové, Jeroma Klapky Jeroma, Karla Čapka a dalších. Velká kniha povídek o psech je krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Knih...

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
10,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Velká kniha povídek o psech.pdf

POPIS

„Velká kniha povídek o psech“ je krásným a originálním dárkem pro všechny milovníky psů. Kniha nabízí kolekci nejzajímavějších psích příběhů od slavných světových i českých autorů. Najdete zde díla Jamese Herriota, Jana Wericha, Roalda Dahla, Virginie Woolfové, Jeroma Klapky Jeroma, Karla Čapka a dalších. Začtěte se do šestadvaceti napínavých, zábavných i dojemných příběhů o psí věrnosti, odvaze, chytrosti a nápaditosti. Řada povídek odráží lásku a osobní zkušenost známých spisovatelů s nejlepším přítelem člověka. „Velká kniha povídek o psech“ představuje výběr těch nejlepších povídek ze světové literatury se psími hrdiny v hlavní roli. Knížka má větší dárkový formát, a navíc obsahuje originální tematické ilustrace, které vytvořila Pavlína Veselá.

Chcete si přečíst knihu?Velká kniha povídek o psech ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Velká kniha povídek o psech Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY