Satanovi koně: Zločin na Bukovské tvrzi

Satanovi koně: Zločin na Bukovské tvrzi - Zdeněk Pošíval | I15cajalco.com

...te vlastní realitu. A toto vědomí je tak hluboko ve vás, že když se někdo pokouší vaši tvorbu překazit, okamžitě přestáváte cítit harmonii ... Satanovi koně | O2 Knihovna ... . Jste tvůrcem ... Pro Leah a Janneka svitla na obzoru naděje - oba jsou z rodiny jediní, kdo přežili koncentrační tábory, a nyní, v roce 1946, se stále ještě hluboce traumatizovaní potulují jako živé mrtvoly rozbombardovaným Mnichovem. ... Satanovi koně - Zločin na Bukovské tvrzi. Jako napínavý film se odvíjí děj nového historického ... Román založený na skutečných dějin ... Satanovi koně | O2 Knihovna ... . ... Satanovi koně - Zločin na Bukovské tvrzi. Jako napínavý film se odvíjí děj nového historického ... Román založený na skutečných dějinných událostech uvádí čtenáře do nádhery petrohradských paláců, salonů překypujících intrikami, na bojiště první světové války i na krvácející venkov ovládaný bolševiky. ... Satanovi koně - Zločin na Bukovské tvrzi. Jako napínavý film se odvíjí děj nového historického ... Satanovi koně - Zdeněk Pošíval . Na Pelhřimovsku v roce 1671 se odehrává drsný příběh plný záhad a dobrodružství. Na Bukovské tvrzi znenadání uhyne stádo ušlechtilých koní a jejich hlídač je nalezen s ustřelenou hlavou. Pro bukovského zemana je to katastrofa, která zcela převrátí život jeho rodiny i čeledi. Satanovi koně (Zločin na Bukovské tvrzi) Zdeněk Pošíval • Epocha, 2015 . Okamžitý download. PDF. EPUB. MOBI. E-kniha. E-kniha. Okamžite na stiahnutie. Na Pelhřimovsku v roce 1671 se odehrává drsný příběh plný záhad a dobrodružství. Na Bukovské tvrzi znenadání uhyne stádo ušlechtilých koní a jejich hlídač je ......

INFORMACE

AUTOR
Zdeněk Pošíval
DIMENZE
3,87 MB
NÁZEV SOUBORU
Satanovi koně: Zločin na Bukovské tvrzi.pdf

POPIS

Jako napínavý film se odvíjí děj nového historického románu zkušeného prozaika Zdeňka Pošívala. Odehrává se na Pelhřimovsku v roce 1671. Na Bukovské tvrzi znenadání uhyne stádo ušlechtilých koní a jejich hlídač je nalezen s ustřelenou hlavou. Tato katastrofa převrátí život bukovského zemana a jeho rodiny. Do pátrání po příčinách a původci zločinu se zapojí řada osob, z nichž postupně vyrůstá hlavní hrdina a zároveň vypravěč dramatického příběhu – zemanský syn Jožík. Ten krok za krokem odkrývá tajemství minulosti a odhalí i záhadného satana, který vyvolal krvavé drama. Autor sugestivně kreslí dobovou atmosféru a jako zkušený režisér rozehrává vášnivé divadlo plné lásky, hříchu, chamtivosti a násilí, ale též moudrosti a smíření. Neusiluje o historickou dějepravu, ale mnohem spíše o paralelu, jež ukazuje, že svět se mění, a lidská povaha přetrvává.

Chcete si přečíst knihu?Satanovi koně: Zločin na Bukovské tvrzi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zdeněk Pošíval. Číst Satanovi koně: Zločin na Bukovské tvrzi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY