Filosofické kořeny politického rozhodování

Filosofické kořeny politického rozhodování - Rudolf Kučera | I15cajalco.com

...nechajte si odporučiť podobnú knihu z ponuky viac ako 16 miliónov titulov ... Výsledky vyhledávání - "politické rozhodování" ... . Mgr. Roman Cardal, PhD, přednáška pro spolek Lipový kříž, RaptorTV živě, kamera Jan Dolens. Filosofické kořeny politického rozhodování: Forum für Kultur und Politik: Geistige Grundlangen der EU-Erweiterung - zivile Leitkultur für ganz Europa: Islám a politika : vznik a vývoj islamistické ideologie: Islam and politics the emergence and development of Islamic ideology: Kapitoly z dějin mezinárodních vztahů 1914-1941 Rudolf Kučera, Filosofické kořeny politického rozhodování M. Cíbik. Ondřej Lánský, Je třeba zavrhnout liberalismus? M. Cíbik. Sara ... Filosofické kořeny politického rozhodování - Kučera Rudolf ... ... . Cíbik. Ondřej Lánský, Je třeba zavrhnout liberalismus? M. Cíbik. Sarah Broadie, Nature and Divinity in Plato's Timaeus O. Krása. Zprávy. Pseudo-Aristotelian Texts in Medieval Thought, Mezinárodní konference, Cluj-Napoca, 28.-30. září 2016 Pavel Blažek Filosofické kořeny politického rozhodování - Rudolf Kučera. Hodnocení produktu: 0%. naučná, 2015, Rudolf Kučera, 204, české. Kniha se zabývá filosofickými kořeny tří základních způsobů politického rozhodování, rozhodování většinového, konsensuálního a konsociačního. Současně ukazuje jejich slabiny a... Antické kořeny politické filosofie. Roman Cardal ... K úplnému přerušení kontinuity ale mezi těmito epochami nedošlo. Kdo se ponoří do studia politického myšlení antických filosofů, záhy pochopí, jak aktuálních otázek se dotýkali a nalezne mnohdy překvapivě hluboké úvahy, s jakými k těmto problémům přistupovali ... Filosofické procházky českou a ruskou literaturou jsou kolektivní monogra...-10% 199,-179,- 1-2 ks. Filosofické kořeny politického rozhodování Kučera Rudolf. Kniha se zabývá filosofickými kořeny tří základních způsobů politického r...-10% 179,-161,- 1-2 ks. Islám a politika. Vznik a vývoj islamistické ideologie ... Omyly české transformace. Kdo napsal knihu Omyly české transformace? Autorem je Rudolf Kučera. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Kupte knihu Joseph A. Schumpeter (Esben Sloth Andersen, Thomas Atzert) za 960 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů....

INFORMACE

AUTOR
Rudolf Kučera
DIMENZE
8,35 MB
NÁZEV SOUBORU
Filosofické kořeny politického rozhodování.pdf

POPIS

Kniha se zabývá filosofickými kořeny tří základních způsobů politického rozhodování, rozhodování většinového, konsensuálního a konsociačního. Současně ukazuje jejich slabiny a rizika. Důraz je kladen na praktické problémy politiky, na konkrétní příklady. Rozebírá také hlavní novověké teorie zastupitelské demokracie na příkladech analýz J.S.Milla, R. Dahla, S. Huntingtona, J. Schumpetera a hlavně pak Arenda Lijpharta. V závěru jde o pokus vytvořit vlastní teorii dvou typů demokracie v dnešním světě, etablované demokracie odlišné od fragilních demokracií. V celé práci jde o pokus o rehabilitaci politické filosofie v jejím vztahu k dnešní politické praxi.

Chcete si přečíst knihu?Filosofické kořeny politického rozhodování ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rudolf Kučera. Číst Filosofické kořeny politického rozhodování Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY