Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru

Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru - Christopher Skaife | I15cajalco.com

...hož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne ... historie - Trh knih - můj antikvariát online ... . Dům knihy.cz > Pán krkavců. Akce Skladacky-puzzle-akce Akce Dětské knihy se slevou Akce Superman za supercenu! Pán krkavců. Strážci londýnského Toweru. SKAIFE Christopher. Info: Euromedia Group - Knižní klub, 2019 (1.) - váz., 248 str. Věrní strážci londýnského Toweru, který proslul jako vězení, ... Nejenže je od té doby krkavcům řádně podstrojováno, ale Pán krkavců (angl. Master Raven Keeper), jeden z beefeaterů, jim pro jist ... historie - Trh knih - můj antikvariát online ... ... Nejenže je od té doby krkavcům řádně podstrojováno, ale Pán krkavců (angl. Master Raven Keeper), jeden z beefeaterů, jim pro jistotu přistřihuje i jedno křídlo. Každý krkavec má jméno. Pán krkavců : strážci londýnského Toweru. Christopher Skaife, 1965- Sága o životě a smrti Jana Bati a jeho bratra Tomáše. Miroslav Ivanov, 1929-1999 . O portálu Knihovny.cz . O portálu ; Zapojené knihovny a zdroje ; Historie portálu Knihovny.cz ; Pro média ... Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Pán krkavců. Celkové hodnocení ... Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přibližuje jeho historii i každodenní ... Pán krkavců. Autor: Christopher Skaife Překladatel: Hana Antonínová Nakl. značka: Universum Počet stran: 256 Typ, vazba: Kniha, pevná Rok vydání: 2019 Jazyk: česky Pořadí vydání: 1. Rozměr: 135 x 207 x 14 mm Hmotnost: 320 g ISBN: 978-80-7617-754-3 EAN: 978807617754...

INFORMACE

AUTOR
Christopher Skaife
DIMENZE
5,23 MB
NÁZEV SOUBORU
Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru.pdf

POPIS

Milé, vtipné a zajímavé vyprávění správce londýnského Toweru, k jehož povinnostem patří mimo jiné péče o zdejší krkavce, k nimž se pojí pověst, že dokud budou v Toweru, britská monarchie nezanikne. Autor nabízí pohled do zákulisí Toweru a přibližuje jeho historii i každodenní chod. Líčí zábavné historky, které zažívá s turisty, zodpovídá dotazy, na které se ho nejčastěji ptají, a uvádí profily jednotlivých zdejších krkavců (momentálně je jich sedm, každý má jméno a v knize je uveden i jejich stručný životopis a charakteristika). Vyprávění je velmi dobře namíchaný mix historických podrobností, které se jinde v turistických ani historických publikacích většinou nevyskytují, a vtipných postřehů z běžného chodu této královské instituce.

Chcete si přečíst knihu?Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Christopher Skaife. Číst Pán krkavců: Strážci londýnského Toweru Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY