Manažerská psychologie

Manažerská psychologie - Milan Mikuláštík | I15cajalco.com

...eferují technické nebo technologické aspekty a tímto přístupem vnímají i spolupracovníky ... Psychologie a psychoterapie - Studium při práci a ... ... . Specializace MBA Manažerská psychologie se zaměřuje na roli psychologie v manažerské praxi a personálním řízení. Nedílnou součástí manažerské práce je umění naslouchat a porozumět svým kolegům a podřízeným. Manažerská psychologie Znalosti psychologie jsou často podceňovány. Mnozí ekonomové považují za nejdůležitější schopnosti analytické a finanční. Techni ... Manažerská psychologie - Mikuláštík Milan | Knihy Grada ... . Mnozí ekonomové považují za nejdůležitější schopnosti analytické a finanční. Technici zase preferují technické nebo... O kurzu Manažerská a ekonomická psychologie. Manažerská a ekonomická psychologie je kurzem celoživotního vzdělávání. Kurz propojuje psychologické a ekonomické disciplíny s cílem prohloubit manažerské schopnosti a dovednosti a zvýšit tak uplatnitelnost na trhu práce. Manažerská psychologie. Milan Mikuláštík. Grada, 2007 - 380 pages. 4 Reviews. What people are saying - Write a review. We haven't found any reviews in the usual places. Other editions - View all. Manažerská psychologie: 3., přepracované vydání ... AMBIS Manažerská psychologie 3 Vysoká škola v Praze a Brně Manažerská psychologie Specializace bakalářského oboru Ekonomika a management za 18 900 Kč / semestr. Jako manažer musíte hlavně rozumět ostatním . Zajímáte-li se o psychologii a chcete-li lépe poznat sebe a citlivě komunikovat se skupinami osob z různých zemí a ... Title: Manažerská psychologie a sociologie - Ivan Nový epub fb2 PDF Created Date: 1/22/2018 11:58:22 AM Vedlejší specializace Manažerská psychologie a sociologie rozšiřuje teoretické znalosti a praktické dovednosti v oblasti psychologických a sociologických stránek managementu. Kromě ... Psychologie (z řeckého ψυχή (psyché) = duševno,...

INFORMACE

AUTOR
Milan Mikuláštík
DIMENZE
10,44 MB
NÁZEV SOUBORU
Manažerská psychologie.pdf

POPIS

Kniha vychází již ve třetím, upraveném vydání a je určena především jako psychologické vádemékum pro manažery a podnikatele z různých oborů. Ocení ji však také studenti vysokých škol, kteří se připravují na řídicí práci a jimž může sloužit i pro samostatné studium. Znalosti psychologie jsou často podceňovány. Všechny úspěchy, veškerý rozvoj jsou však závislé na tom, jak pracujeme s lidmi. Mnozí ekonomové považují za nejdůležitější schopnosti analytické a finanční. Technici zase preferují technické nebo technologické aspekty a tímto přístupem vnímají i své spolupracovníky. Zvládání sebe sama, porozumění sobě, ale také jiným lidem, je bráno jako něco okrajového, bezproblémového, případně nevýznamného. Opak je ale pravdou. Manažer nebo podnikatel může být úspěšný pouze tehdy, když dovede s lidmi jednat, organizovat je, komunikovat s nimi. Jestliže má jejich důvěru, dovede je motivovat a nadchnout pro společné cíle. Publikace tak odpovídá na otázku, jak tyto principy uvést do reality.

Chcete si přečíst knihu?Manažerská psychologie ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Mikuláštík. Číst Manažerská psychologie Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY