Psychologické základy verbální komunikace

Psychologické základy verbální komunikace - Jaromír Janoušek | I15cajalco.com

...é základy verbální komunikace (Jaromír Janoušek) ... Neverbální komunikace kniha pdf | verbální komunikace (z lat ... . Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Verbální komunikace je individuální i sociální, formální i obsahová, spontánní i dodržující normy, mluvená i psaná. Při hlubším pohledu se však ukazuje vnitřní souvislost takových a dalších podob, která nedovoluje stavět vnějším způsobem jednu proti druhé ani považovat jednu jako jednoduše primární vůči druhé. Kupte knihu Psychologické základy verbální komun ... Psychologické základy verbální komunikace (Ukázka, strana ... ... . Kupte knihu Psychologické základy verbální komunikace (Jaromír Janoušek) s 11 % slevou za 177 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. verbální komunikace je zprostředkována slovy, neverbální (nonverbální) pomocí gest, postoje těla, mimikou, pohledem očí atd. Knihy Psychologické základy verbální komunikace -- autor: Janoušek Jaromír Psychologické základy verbální komunikace (Ukázka, strana 99) Published on Feb 23, 2017 Publikace se zabývá vnitřními souvislostmi mezi jazykem a lidskou psychikou. Definice. Komunikace je velmi komplexní a široký pojem, což odpovídá velkému zájmu mnoha vědních oborů (psychologie, politologie, neurověda, lingvistika, biologie, antropologie a dalších), z nichž každý se ji snaží popsat ze svého úhlu pohledu, tedy v rámci určitého teoretického rámce.Komunikace je zároveň předpokladem soužití a prostředkem utváření společnosti. komunikace - jedná se o společenský proces, proto užíváme termínu sociální komunikace; jde vzájemné sdělování (formou dialogu, v některých oborech se užívá pojmu tok informací) představuje sdělování a přijímání informací v sociálním chování a v sociálních vztazích probíhá jak tváří v tvář, bezprostředně, tak i „na dálku" (dopisy, vzkazy ... Hledáte Psychologické základy verbální komunikace od Jaromír Janoušek? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Mezilidská komunikace - verbální, neverbální komunikace..docx. 3. Neverbální komunikace - vymezení, vlastnosti, hlavní oblasti, využitelnost.doc. 3 AXIS - jazyk vizualni a neverbalni komunikace www.budovaniosobnosti.cz.pdf . Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka epub Ukázka pdf. Ke sta...

INFORMACE

AUTOR
Jaromír Janoušek
DIMENZE
12,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Psychologické základy verbální komunikace.pdf

POPIS

Publikace se zabývá vnitřními souvislostmi mezi jazykem a lidskou psychikou. Zvláštní pozornost je věnována její poznávací funkci, zejména myšlení. Více či méně obsáhle jsou charakterizovány všechny druhy komunikace. Hlavním tématem je neobyčejně složitý vztah vnitřní řeči a interpersonální komunikace. Kniha věnuje pozornost rovněž psané řeči a písemné komunikaci, vlivu individuality či meziosobních vztahů. I laické čtenáře zaujme kapitola o specifičnosti ženské a mužské komunikace či o komunikaci ve virtuální realitě. Autor se zamýšlí mimo jiné i nad udržitelností verbální komunikace jako prostředku dorozumění a porozumění mezi lidmi. Tematicky a způsobem zpracování je práce určena především odborníkům věnujícím se této problematice, ale podnětná je i pro širší odbornou veřejnost včetně studentů psychologie a dalších společenskovědních oborů (filozofie, lingvistiky, sociologie a dalších).

Chcete si přečíst knihu?Psychologické základy verbální komunikace ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jaromír Janoušek. Číst Psychologické základy verbální komunikace Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY