Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi

Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi - Ladislav Heryán | I15cajalco.com

...hače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje ... Sami na této zemi? - CD mp3 | Dumknihy.cz - knihy po všech ... ... . Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelostí. V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelostí. V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán dotýká nejrozmanitě ... Sami na této zemi? : Životní filozofie, náboženství ... ... . V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelostí. V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. Známý salesiánský autor ve své nové knize vede každého k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelostí. V desítkách příběhů ze svého působení se Heryán ... Sami na této zemi? Ladislav Heryán, Ladislav Heryán. Životní filozofie, náboženství Česká literatura. Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje....

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Heryán
DIMENZE
7,24 MB
NÁZEV SOUBORU
Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi.pdf

POPIS

Známý salesiánský kněz ve své nové audioknize vede posluchače k tomu, aby si uvědomil, jak intenzivně nás Boží přítomnost obklopuje. Není místa, kde bychom se s Bohem nemohli setkat, ať je to nemocniční pokoj, nebo rockový koncert. Jde jen o to, abychom se neuzavírali do ulit svých představ, předsudků a zatvrzelosti. V desítkách příběhů ze svého působení se Ladislav Heryán dotýká nejrozmanitějších lidských osudů a vybízí nás, abychom otevřeli oči svých srdcí a vyšli Boží přítomnosti mezi námi naproti. Audioknihu načetl a na kytaru doprovodil sám autor.

Chcete si přečíst knihu?Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Heryán. Číst Sami na této zemi?: O Boží přítomnosti mezi námi Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY