Ďábel vchází do dveří: Lucifer 1

Ďábel vchází do dveří: Lucifer 1 - Mike Carey | I15cajalco.com

...dnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené ... Kniha Lucifer 1 - Ďábel vchází do dveří - Mike Carey ... ... . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Lucifer 1 - Ďábel vchází do dveří . Po Zemi kráčí ďábel. Na počátku byl Lucifer - Světlonoš svržen z nebe, aby vládl peklu. Jenže pak na tento úřad rezignoval a opustil své království, aby se mohl usadit ve městě smrtelníků zvaném Los Angeles. Lucifer 1 Ďábel vchází do dveří 2.vydání . ... Lucifer 1: Ďábel vchází do dveří - Crew ... . Lucifer 1 Ďábel vchází do dveří 2.vydání . na sklade. 16,88 € doprava od 3,50 € Do obchodu ... Lucifer je postava, který se mihla cyklem Sandman Neila Gaimana a následně si vysloužila vlastní sérii. Jak sám Gaiman říká v předmluvě k prvnímu svazku s názvem Ďábel vchází do dveří, v Sandmanovi byl Lucifer možná jen vedlejší postava, v Gaimanově hlavě byl ovšem hlavní hvězdou. Mike Carey - Lucifer 1: Ďábel vchází do dveří (Josef Šrámek, www.fantasyplanet.cz) Ďábel vchází do dveří, je čas hlídat si záda (Martin Šinkovský, www.zeitung.cz) Autoři knihy. Mike Carey britská, 1959. Chris Weston. Waren Pleece Po Zemi kráčí ďábel. Na počátku byl Lucifer - Světlonoš svržen z nebe, aby vládl peklu. Jenže pak na tento úřad rezignoval a opustil své království, aby se mohl usadit ve městě smrtelníků zvaném Los Angeles. Nejznámější vedlejší postava z cenami ověnčené série Neila Gaimana Sandman si teď užívá poklidný důchod jako majitel exkluzivního hudebního baru Lux ... Lucifer #01: Ďábel vchází do dveří (2. vydání) 3.9 (4.2) | Crew, Netopejr | horror, městská fantasy | série Lucifer. Na počátku byl Lucifer - Světlonoš svržen z nebe, aby vládl peklu. Jenže pak na tento úřad rezignoval a opustil své království, aby se mohl usadit ve městě smrtelníků zvaném Los Angeles....

INFORMACE

AUTOR
Mike Carey
DIMENZE
12,94 MB
NÁZEV SOUBORU
Ďábel vchází do dveří: Lucifer 1.pdf

POPIS

Po Zemi kráčí ďábel. Na počátku byl Lucifer - Světlonoš svržen z nebe, aby vládl peklu. Jenže pak na tento úřad rezignoval a opustil své království, aby se mohl usadit ve městě smrtelníků zvaném Los Angeles. Nejznámější vedlejší postava z cenami ověnčené série Neila Gaimana Sandman si teď užívá poklidný důchod jako majitel exkluzivního hudebního baru Lux v L.A. Ale mise, kterou ho chce pověřit sám Stvořitel, to všechno může změnit. Pokud Lucifer bude souhlasit s tím, že udělá za nebe špinavou práci, může si stanovit vlastní cenu. Jenže ta práce i cena se ukáží být něčím víc. Velká příležitost je spojena s velkou hrozbou a Luciferovi je jasné, že nalezení cesty skrz toto bludiště bude vyžadovat nejvyšší oběť. Což pro ďáble znamená jediné: vybrat někoho, kdo ji za něj podstoupí.

Chcete si přečíst knihu?Ďábel vchází do dveří: Lucifer 1 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Mike Carey. Číst Ďábel vchází do dveří: Lucifer 1 Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY