Čemu jsem věřila

Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatricková | I15cajalco.com

... se velmi těšila, protože je to další kniha od mé oblíbené autorky Huntley Fitzpatrick, která si mne získala svou prvotinou Můj život u sousedů ... Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatrick - Megaknihy.cz ... . Původně jsem si myslela, že tato kniha je jejím pokračováním, ale k mému překvapení není. Jedná se o samostatnou knihu s novými hrdiny. Gwen si vždycky představovala, jak jednou opustí svůj rodný ostrov. Ovšem toto léto přijíždí na ostrov na letní brigádu Cassidy, kluk, kterého nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče celý ro Autorkou knihy, Čemu jsem věřila, je americká spisovatel ... Čemu jsem věřila - Huntley Fitzpatrick - Megaknihy.cz ... . Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče celý ro Autorkou knihy, Čemu jsem věřila, je americká spisovatelka Huntley Fitzpatrick. Celý příběh se odehrává v malebném ostrovním městě. Přes léto je město plné života, jinak je pro hlavní hrdinku nudné a nezajímavé. Hlavní postavou je Gwen Castleová, která z ostrova vždy ... Čemu jsem věřila Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy ... Čemu jsem věřila - pěkná kniha na dlouhé večery . 27.11.2019 18:00 | podobné články . Už jsem dost stará, abych věřila pohádkám. Karolína Peake k aféře Šlachta . ROZHOVOR „Jsem už dost stará na to, abych věřila pohádkám o boji dobra se zlem. Na obou stranách ohledně policejní reformy jsou nepochybně nějaké ... Čemu jsem věřila Huntley Fitzpatricková ... Cemu jsem verila.indd 7. 29.07.15 16:59 „Co nám přineseš, Gwen?" houkne Spence. „Pěkně do řady! A vemte si číslo!" setřu ho, což ... Recenze: Čemu jsem věřila úterý 5. dubna 2016. Mám pro Vás novou recenzi. Tahle recenze měla vyjít před týdnem, ale já ji nestihla přečíst. Tak udělám i bonus KNIŽNÍ VYSVĚDČENÍ 11. Tahle kniha je napsána...

INFORMACE

AUTOR
Huntley Fitzpatricková
DIMENZE
11,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Čemu jsem věřila.pdf

POPIS

Gwen Castleová si vždycky představovala, jak jednoho krásného dne opustí ostrov, na kterém vyrůstala. Ostrov, kde se mimo letní sezonu nic zajímavého neděje, kde potkává stále ty samé tváře a kde se nic neutají. Ovšem toto léto bude vše jinak, protože na ostrov přijíždí na letní brigádu Cassidy Somers, kluk, kterého Gwen nechtěla už nikdy vidět. Zatímco on je neuvěřitelně pohledný a pochází z bohaté rodiny, její rodiče se celý rok dřou, aby dokázali splatit účty za léčbu Gwenina bratra. Zdá se, že nemohou být odlišnější – navíc mezi nimi jako bouřkový mrak visí událost, která se stala na jaře a na niž by Gwen nejraději zapomněla. Ale společná brigáda a dlouhé léto dokáží zázraky. Román plný touhy, lítosti, humoru a obtížných rozhodnutí od autorky knihy Můj život u sousedů.

Chcete si přečíst knihu?Čemu jsem věřila ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Huntley Fitzpatricková. Číst Čemu jsem věřila Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY