Julinka a její zvířátka – Prázdninový zvěřinec

Julinka a její zvířátka – Prázdninový zvěřinec - Rebecca Johnson | I15cajalco.com

...řinec od Rebecca Johnson v KNIHCENTRUM.CZ ... Julinka a její zvířátka Prázdninový zvěřinec - Rebecca ... ... . Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky. Julinka pojede tábořit na pláž. Už se nemůže dočkat, která mořská zvířátka tam asi potká. Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Sláva, konečně začaly prázdniny. Já se Zuzkou pojedeme tábořit k moři. Julinka a její zvířátka prázdninový zvěřinec - Rebecca Johnson - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánr ... Kniha: Julinka a její zvířátka: Prázdninový zvěřinec ... ... .com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Julinka a její zvířátka - Prázdninový zvěřinec 69,-Ihned ke čtení Koupit Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou.Sláva, konečně začaly prázdniny. Rebecca Johnson - Julinka a její zvířátka školní mazlíčci,zatoulaní pejskové,chůvy v akci,prázdninový zvěřinec,výprava do zoo,nemocnice pro mláďátka. Knihy jsou jako nové, každá byla max. jednou přečtenánpůvodní cena 130 Kč/ks aktuální cena 70 Kč/ksnmožnost prodeje: všechny knihy (dohromady) = 420 Kč Julinka a její zvířátka - Prázdninový zvěřinec (e-kniha) - Rebecca Johnson - Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou.Sláva, konečně začaly prázdniny. Já se Zuzkou pojedeme tábořit k moři. Určitě si s sebou přibalím svůj lékařsk Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Moje kamarádka Míša má poníka a chce s ním jít na místní závody. Já a Zuzka jsme slíbily, že jí ho pomůžeme vycvičit. Jenže Prcka zajímá víc jídlo, než skákání přes překážky. Ach jo, Dnes v noci byla veliká bouřka a v ulicích teď běhá spousta vyplašených pejsků. Jeden se objevil přímo u mého okna. Jako kdyby tušil, že miluju zvířátka a že jdeme s maminkou a Zuzkou vypomáhat do psího útulku. Julinka a její zvířátka: Prázdninový zvěřinec Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Sláva, konečně začaly prázdniny. Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou! Škola, do které já a Zuzka chodíme, je prostě skvělá. Smíme mít totiž ve třídě zvířecí koutek. Staráme se v něm o morčata, ještěrky, rybičky a různé brouky. Tento týden budeme mít náhra Julinka a její zvířátka: Název části: Prázdninový zvěřinec: Autor: Rebecca Johnson ; ilustrace Kyla May ; z anglického originálu Juliet nearly a vet - Beach buddies přeložila Alžběta Kalinová ... Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Splnilo se mi veliké přání. Vyhrála jsem v soutěži, a díky tomu si můžu na celý den vyzkoušet práci ošetřovatelky v ZOO....

INFORMACE

AUTOR
Rebecca Johnson
DIMENZE
11,11 MB
NÁZEV SOUBORU
Julinka a její zvířátka – Prázdninový zvěřinec.pdf

POPIS

Jmenuju se Julinka a až budu velká, chci se stát zvěrolékařkou. Sláva, konečně začaly prázdniny. Já se Zuzkou pojedeme tábořit k moři. Určitě si s sebou přibalím svůj lékařský kufřík, kdybychom náhodou narazily na zvířátka, která budou potřebovat ošetřit. Budeme si hrát na pláži, opékat buřty, plavat v moři a hlavně pozorovat a zkoumat všechno to hemžení v tůňkách u pobřeží. Také doufáme, že se nám podaří zahlédnout delfína nebo velrybu. Už se na ten zvěřinec moc těším!

Chcete si přečíst knihu?Julinka a její zvířátka – Prázdninový zvěřinec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Rebecca Johnson. Číst Julinka a její zvířátka – Prázdninový zvěřinec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY