Karel Gott: Umělecký a soukromý život

Karel Gott: Umělecký a soukromý život - Robert Rohál | I15cajalco.com

...přemýšlet a vyslovovat své postoje a názory i na širší spektrum lidského bytí ... Karel Gott - Umělecký a soukromý život - Robert Rohál ... ... . Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední popularita a všeobecné uznání. Jde o talent, který se narodí jednou za sto let. Byl to citlivý kumštýř, precizní profesionál, který kromě zpěvu a malování dokázal i ... nová - informace k inzerátu... Karel Gott : umělecký a soukromý život Autor: Robert Rohál Vydavatelství: [Pr ... Karel Gott - Umělecký a soukromý život - Robert Rohál ... ... ... Karel Gott : umělecký a soukromý život Autor: Robert Rohál Vydavatelství: [Praha] : Petrklíč Rok vydání: 2009 Počet stran: 158 Foto: Stručný obsah: ISBN 978-80-7229-210-3 (váz.) Kniha Karel Gott - Umělecký a soukromý život(Bill OReilly, Rohál Robert) za skvelú cenu v internetovom kníhkupectve moja-kniha.sk. Objavte aj ďalšie knihy najlacnejšie na internete. +421 907 989 588 (po-pia: 09:00-15:00) Kniha Karel Gott Umělecký a soukromý život iba za 13,07 € v internetovom kníhkupectve KNIHY PRE KAŽDÉHO s.r.o. Číslo bankovního účtu - 2800090058/2010 Prodávám to, co vidíte na fotografii Podívejte se, prosím, i na moje další aukce. Důležité - prosím čtěte! Žádám o veškerou komunikaci pouze mailem. Pokud zakoupíte pouze jeden předmět, zaplaťte prosím vydraženou cenu + poštovné pomocí platby PayU, nebo přímo na účet jehož číslo… Karel Gott - Umělecký a soukromý život Bill OReilly / Rohál Robert. Vazba: Knihy viazané. Jazyk: český. Vydavatel: Petrklíč. Vydání: 2019/10. Počet stran: 168. EAN: 9788072297054. Dostupnost: Cena: 393 kč 389 kč. Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední ... Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední popularita a všeobecné uznání. Jde o talent, který se narodí jednou za sto let. Byl to citlivý kumštýř, precizní profesionál, který kromě zpěvu a malování dokázal i hlouběji přemýšlet a vyslovovat své postoje a názory i na širší spektrum lidského bytí ... Karel Gott - Umělecký a soukromý život ... Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední popularita a všeobecné uznání. Jde o talent, který se narodí jednou za sto let. Byl to citlivý kumštýř, precizní profesionál, který kromě zpěvu a malování dokázal i ... Karel Gott Umělecký a soukromý život. Robert Rohál. Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední popularita a všeobecné uznání. Karel Gott - Umělecký a soukromý život. ... Väzba Pevná Hmotnosť 0,49 kg ISBN 978-80-7229-705-4 EAN kód 9788072297054 Číslo produktu 369641. Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední popularita a všeobecné uznání. Jde o talent, který se narodí jednou za sto let. ......

INFORMACE

AUTOR
Robert Rohál
DIMENZE
11,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Karel Gott: Umělecký a soukromý život.pdf

POPIS

Karel Gott za téměř šedesát let své mimořádné kariéry poznal jak chutná sláva, obdiv, nevšední popularita a všeobecné uznání. Jde o talent, který se narodí jednou za sto let. Byl to citlivý kumštýř, precizní profesionál, který kromě zpěvu a malování dokázal i hlouběji přemýšlet a vyslovovat své postoje a názory i na širší spektrum lidského bytí. Čtenáři se v této knize dočtou o zpěvákově dětství i nelehké cestě ke slávě a nebudou ochuzeni ani o podstatná data jeho famózní kariéry a o přehled pěveckých partnerek. Nechybí i podstatné věci ze soukromého života. Tato publikace připomene i zpěvákovy přítelkyně a příhody,ale není v žádném případě laciným bulvárem. Knihu napsal zkušený spisovatel a novinář, na jehož kontě je více jak 40 knih. Mezi jinými monografie Karla Svobody, Heleny Vondráčkové, Laďky Kozderkové, Heidi Janků a mnoho dalších. Kniha obsahuje více jak 60 barevných fotografií.

Chcete si přečíst knihu?Karel Gott: Umělecký a soukromý život ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Rohál. Číst Karel Gott: Umělecký a soukromý život Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY