Lékařská etika

Lékařská etika - Jiří Šimek | I15cajalco.com

...mek Jiří, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Lékařská etika - Šimek Jiří ... SaVIO: JUDr. Soňa Matochová, Ph.D. - Lékařská etika (očima ... ... . Etika v psychiatrii a psychologii ¤ The World Medical Association Statement on the Responsibilities of Physicians in Preventing and Treating Opiate and Psychotropic Drug Abuse ¤ World Medical Association Statement on Ethical Issues Concerning Patients with Mental Illness; Politika a lékařská etika Nabídky na Lékařská etika z desítek vybraných e-shopů na jednom místě. Nalezené produkty odpovídají dotazu Lékařská etika.Informace, hodnocení a komentáře k Lékařská ... Ústav etiky a humanitních studií - 3. lékařská fakulta ... . Nalezené produkty odpovídají dotazu Lékařská etika.Informace, hodnocení a komentáře k Lékařská etika Vám pomohou v rozhodování. Vybraný produkt koupíte výhodně přes Chci.cz a zvolený e-shop Vám Lékařská etika doručí dle Vašich požadavků. . Nakupování nikdy nebylo jedno 9. 1 Etika a lidská genetika 9. 2 Výzkum na archivovaných lidských biologických látkách 9. 3 Geneticky podmíněná vnímavost ke vzniku zhoubných nádorů 9. 4 Xenotransplantace 10 Mezinárodní organizace a etika výzkumu - významné dokumenty s komentáři 10. 1 Světová lékařská asociace 10. 2 Rada Evropy 10. 3 UNESCO Medici sa nesťažujú: môžeme byť hrdí na to, čo robíme. V čase, keď nás zasiahla korona kríza, a mnohým z nás v hlave vírili najmä myšlienky typu, ako si zvyknúť na prácu z domu alebo ako si vôbec udržať prácu,... Přestože Lékařská etika postupně vyšla již ve třech vydáních, veškerý náklad byl vždy rychle rozebrán, a proto autorka připravila vydání nové. Původní text je přepracován, doplněn a aktualizován ve smyslu všech legislativních změn posledních let a nejnovějších zkušeností a poznatků z oboru....

INFORMACE

AUTOR
Jiří Šimek
DIMENZE
4,85 MB
NÁZEV SOUBORU
Lékařská etika.pdf

POPIS

Kniha představuje ucelený souhrn základních tematických a problémových okruhů současné lékařské etiky. Ve své práci autor vychází z mnohaletého studia filozofických východisek stojících v základu zdravotnické etiky i jejich praktických aplikací, v neposlední řadě též ze svých letitých zkušeností lékaře a univerzitního učitele.Kniha je členěna do tří tematických okruhů. V první části je čtenáři zprostředkováno nahlédnutí do staleté moudrosti evropského filozofického úsilí. Druhá část shrnuje obecné základy lékařské etiky – představuje její historii, v lékařské etice užívanou metodologii a také význam a poslání tohoto v lékařské tradici zakotveného, ale současným způsobem rozpracovávaného oboru. Ve třetí části jsou uvedeny jednotlivé problémové okruhy současné lékařské etiky.

Chcete si přečíst knihu?Lékařská etika ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jiří Šimek. Číst Lékařská etika Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY