Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše

Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Agapitos Panagiotis | I15cajalco.com

...ánové trilogie, císařský vyslanec Leon, se po neúspěchu poselstva k Arabům na ... Smaltová Medúza - Agapitos Panagiotis - Knihkupectví Ládví ... ... Historická detektivka z Byzantské říše. 0% 0 0. ... O čem je kniha Smaltová Medúza? Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon ... Opus musicum 4/2019 eBook Antropologie turismu eBook Freddie Mercury: Ilustrovaný ... Historická detektivka z prostředí Byzantské říše ... ... Opus musicum 4/2019 eBook Antropologie turismu eBook Freddie Mercury: Ilustrovaný životopis eBook Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše eBook Indická ulice aneb Hledání štěstí eBook Stephen King ve filmu eBook SOS Zvířata v ohrožení eBook Troll eBook Vztah jazyka a komunikace v česko-slovensko ... Detektivní, krimi na Martinus.cz. Nakupujte E-knihy online. Přes 17 000 e-knih Čtenářské recenze Slevy na bestsellery 25 %. Placentový rituál: Požehnání tvého života eBook Gyps: Aneb jak za jeden den zachránit svět eBook Transplantace střevní mikroflóry mě vyléčila z depresí eBook O odvážném autíčku eBook Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše eBook Eutanazie: Skutečné případy lékaře umožňujícího ... Bronzové oko (Historická detektivka z prostředí Byzantské říše) Panagiotis Agapitos • Vyšehrad, 2018 • 2. diel série Posielame do štyroch dní Ebenová loutna a ďalších 160 000 kníh, filmov, CD so skvelými ZĽAVAMI. Nakupujte najvýhodnejšie v najväčšom kníhkupectve na Slovensku Gorila.sk Ebenová loutna Historická detektivka z prostředí byzantské říše Agapitos Panagiotis. V květnu 832 míří k chalífovi do Bagdádu císařské poselstvo, které má vyjednat mír na východních hranicích byzantské říše. ISBN: 978-80-7601-179-3 (vázáno) : Kč 299,00: Hlavní autor: Agapitos, Panagiotis A., 1959- Název dokumentu: Smaltová Medúza / Panagiotis Agapitos ; z novořeckého originálu Medoysa apo smalto přeložila Markéta Kulhánková Bronzové oko - Panagiotis Agapitos . Další ,,byzantský příběh s tajemstvím" s hlavním hrdinou vysokým hodnostářem císařského dvora Leonem přibližuje málo známou dobu a kulturu.Severořecká Soluň roku 833. Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše. Adenomy hypofýzy. ... Říše a pět králů ... Studie korupčních, klientelistických a patronážních jevů z prostředí Československa/České republiky. Uzly, lana, úvazy. Kočka, která nikdy nespí II. / The Cat Who Never Sleeps II Autorovi se podařilo vytvořit napínavý detektivní příběh a zároveň poutavě přiblížit dobu a kulturu Byzantské říše, které jsou dnes známé spíše užšímu okruhu odborníků. Hlavní postava byzantského hodnostáře Leona vystupuje i v dalších dvou dílech trilogie nazvaných Bronzové oko a Smaltová Medúza....

INFORMACE

AUTOR
Agapitos Panagiotis
DIMENZE
5,63 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše.pdf

POPIS

Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování záhadné smrti mladého stavitele. Pár dní nato je objeveno další, hrozivě znetvořené tělo. Setkání s archaickým světem egejského ostrova Leona znovu donutí přehodnotit svůj názor na právo, lásku a umění. Navíc musí čelit neznámé minulosti vlastní rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agapitos Panagiotis. Číst Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY