Střípky a střepy Souhvězdí Gulag

Střípky a střepy Souhvězdí Gulag - Daniel Pagač (ed.), | I15cajalco.com

...a Střepy Souhvězdí Gulag Karla Pecky je výborem z díla vynikajícího českého spisovatele Karla Pecky ... Střípky a střepy Souhvězdí Gulag - Karel Pecka — Kniha.cz ... . Výpravné vydání obsahuje 4 romány, 3 povídkové soubory, 1 sbírku básní, 1... Uložit ke srovnání Střípky a střepy Souhvězdí Gulag; Souhvězdí Gulag Karla Pecky; Obchodní podmínky Náš magazín o knihách [email protected] Doprava Kontakt 602 323 181. Střípky a Střepy Souhvězdí Gulag. Na této knize jsme se podíleli jen sazbou, ale jsme hrdi, že se tak mohlo... Celý článek Souhvězdí ... Střípky a střepy Souhvězdí Gulag | KNIHCENTRUM.cz ... . Na této knize jsme se podíleli jen sazbou, ale jsme hrdi, že se tak mohlo... Celý článek Souhvězdí Gulag. Kdo napsal knihu Souhvězdí Gulag? Autorem je Karel Pecka. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Střípky a střepy Souhvězdí Gulag Autor: Karel Pecka - Hlavním smyslem vydání STŘÍPKŮ A STŘEPŮ SOUHVĚZDÍ GULAG je představit čtenářům vynikajícího českého spisovatele Karla Pecku, a to formou krátkých úryvků - střípků, ale i ... PECKA Karel. Info: Pagáč Daniel - nemohujinak.cz, 2019 Čtou M. Táborský, L. Hlavica EAN: 8594177777770 ISBN: 859-41-7777-777- SOUTĚŽ: Střípky a Střepy Souhvězdí Gulag. Milí přátelé historie, kvalitní literatury a krásné češtiny, začíná desetiměsíční projekt pod názvem Střípky a Střepy Souhvězdí Gulag, který počínaje březnem potrvá až do konce letošního roku. Jeho smyslem je seznámit veřejnost s . Součástí setkání byl i křest knihy úryvků nazvané Střípky a Střepy Souhvězdí Gulag. Jejím smyslem je představit Karla Pecku formou vybraných ukázek - střípků, ale i ostrých střepů z jeho románové a povídkové tvorby. Devadesátku krátkých textů doplňuje 50 jedinečných grafik malíře Miloše Kotka. Na křtu knihy Střípky a střepy souhvězdí Gulag Karla Pecky promluvila i socioložka Helena Šiklová. Rodinné nakladatelství Klika. November 8 at 8:45 AM · !!!!!ČTĚTE!!!!! Za to, že jste přišli na naši stránku a prohlíželi ji tak podrobně, že jste našli tento příspěvek, pošleme vám náš Vzorník tisku na ofsetové ......

INFORMACE

AUTOR
Daniel Pagač (ed.),
DIMENZE
5,67 MB
NÁZEV SOUBORU
Střípky a střepy Souhvězdí Gulag.pdf

POPIS

Hlavním smyslem vydání STŘÍPKŮ A STŘEPŮ SOUHVĚZDÍ GULAG je představit čtenářům vynikajícího českého spisovatele Karla Pecku, a to formou krátkých úryvků - střípků, ale i ostrých střepů, z jeho románové a povídkové tvorby.Dalším, avšak neméně důležitým cílem této knihy je vytvořit srozumitelnou mozaiku obrazu čtyřiceti let vlády komunistů v bývalém Československu, postihnout podstatu, povahu a skutečné dopady socialistické ideologie na životy lidí, zejména těch s odlišným politickým přesvědčením. Vybrané ukázky jsou velmi rozmanité a pocházejí z většiny děl autorovy tvorby. Najdeme zde realistické popisy běžných situací ve vězení, pracovních táborech i po propuštění na tzv. svobodě, závažné úvahy i originální zamyšlení, smutné příběhy i veselé historky, vtipné postřehy i zásadní prožitky, které formovaly názory a postoje tohoto výjimečného spisovatele. Dílo Karla Pecky, kterého Bohumil Hrabal označil za korunního prince české prózy, je krásné čtení s hlubokým obsahem, dokument i svědectví o totalitním režimu, hlasité připomenutí, že svoboda je křehký dar vyžadující naši stálou péči a ochranu.Knihu zdobí 50 jedinečných kreseb malíře Miloše Kotka.

Chcete si přečíst knihu?Střípky a střepy Souhvězdí Gulag ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Daniel Pagač (ed.),. Číst Střípky a střepy Souhvězdí Gulag Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY