Deník: Řekněte jim, že sametová…

Deník: Řekněte jim, že sametová… - Martin Mejstřík | I15cajalco.com

...ozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda," říká bývalý studentský vůdce Martin Mejstřík ... Deník - Řekněte jim, že sametová… - Dějiny států | Pipkin.cz ... . Studenti byli připraveni. Spojoval je odpor vůči všem absurdním projevům totalitního ... Deník: Řekněte jim, že sametová... 500,-395,-Skladem > 10 ks Koupit "To, že se vysokoškoláci stali rozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda," říká bývalý studentský vůdce Martin Mejstřík. „To, že se vysokoškoláci stali rozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda," říká býval ... Martin Mejstřík DENÍK - řekněte jim, že je sametová… - Jan ... ... . „To, že se vysokoškoláci stali rozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda," říká bývalý studentský vůdce Martin Mejstřík. Studenti byli připraveni. Spojoval je odpor vůči všem absurdním projevům totalitního režimu. Mnozí již před listopadem 1989 trpělivě a statečně pracovali na tom, aby se do naší ... Řekněte jim, že sametová… Tak se jmenuje obsáhlý deník bývalého studentského vůdce Martina Mejstříka, který třicet let po revoluci vychází v novém vydání. Deník, který autor psal téměř patnáct let, není jen popisem událostí, je i upřímnou lidskou výpovědí. Čtenáři zde najdou téměř všechno o autorovi, velmi mnoho o studentských aktivitách před listopadem 1989 a nemálo věcí o sobě samých. ([řekněte jim, že sametová ]) Martin Mejstřík DENÍK - řekněte jim, že je sametová… Podrobnosti Kategorie: Postřehy a komentáře Zveřejněno: 28. říjen 2019 Dne 15. října jsem stihnul jen konec besedy s Martinem Mejstříkem v Havlíčkově Brodě. Nemohu ji proto hodnotit. Deník - řekněte jim, že sametová... Deník - řekněte jim, že sametová... MEJSTŘÍK MARTIN. Přidat Odebrat Ks. ... Deník, který autor psal téměř patnáct let, není jen popisem událostí, je i upřímnou lidskou výpovědí. „Najdete zde téměř všechno o autorovi, velmi mnoho o studentských aktivitách před listopadem ... Úvodní str...

INFORMACE

AUTOR
Martin Mejstřík
DIMENZE
9,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Deník: Řekněte jim, že sametová….pdf

POPIS

„To, že se vysokoškoláci stali rozbuškou procesu, který nakonec vedl ke konci čtyřicetileté komunistické diktatury, nebyla náhoda,“ říká bývalý studentský vůdce Martin Mejstřík. Studenti byli připraveni. Spojoval je odpor vůči všem absurdním projevům totalitního režimu. Mnozí již před listopadem 1989 trpělivě a statečně pracovali na tom, aby se do naší země vrátil fungující demokratický řád. Chtěli konečně žít normálním svobodným životem. Martin Mejstřík byl jedním z nich. Rozhodl se své zážitky z dob hluboké totality a následně porevolučních let předat nejen pamětníkům revoluce. Chce oslovit i mladé lidi, kteří možná právě díky otevřenému osobnímu příběhu lépe pochopí tragiku a bezvýchodnost komunistické ideologie, co reálný socialismus skutečně znamenal a jak se v něm žilo. Deník, který autor psal téměř patnáct let, není jen popisem událostí, je i upřímnou lidskou výpovědí. „Najdete zde téměř všechno o autorovi, velmi mnoho o studentských aktivitách před listopadem 1989 a nemálo věcí o sobě samých,“ shrnuje Martin Mejstřík.

Chcete si přečíst knihu?Deník: Řekněte jim, že sametová… ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Martin Mejstřík. Číst Deník: Řekněte jim, že sametová… Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY