Hotel Poslední naděje

Hotel Poslední naděje - Nicki Thornton | I15cajalco.com

...rý vlastní nepříjemní manželé Bunnovi ... Penzion U Naděje, Mařenice | Hotel.cz ... . Sethovou jedinou spřízněnou duší na tomto místě je jeho kočka Černostínka. Poklidné dny pominou ve chvíli, kdy do hotelu zavítá zvláštní setkání kouzelníků. 299 Kč; ISBN: 978-80-2642-711-7 Vyšlo: 14. 10. 2019; Žánr: fantasy Provedení: brož. Autor obáky: Počet stran: 336 Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemná a zvláštní rodina Bunnových. Seth pracuje jako pomocná síla v kuchyni ... Kniha: Hotel Poslední naděje - Nicki Thornton | Knihy.ABZ.cz ... . Seth pracuje jako pomocná síla v kuchyni odlehlého hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemní manželé Bunnovi. Sethovou jedinou spřízněnou duší na tomto místě je jeho kočka Černostínka. Poklidné dny pominou ve chvíli, kdy do hotelu zavítá zvláštní setkání kouzelníků. Jeden z nich, Dr. Thallomius, je při slavnostní večeři otráven dezertem. A protože ... Hotel Poslední naděje. Kdo napsal knihu Hotel Poslední naděje? Autorem je Nicki Thornton. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. Možnost nákupu elektronické verze knihy. ČBDB.cz - Databáze knih. 30.10.2019 Thornton, Nicki: Hotel Poslední naděje Vydal: CPress, 2019, brožovaná, 336 stran, překlad M. Glanzová, od 10 let Seth pracuje jako pomo... Apartmány-Hotel Jítravský Dvorec **** Jítrava 70, Rynoltice Rynoltice (ve vzdálenosti 15,0 km od Přehrada Naděje) Čtyřhvězdičkový Apartmán-Hotel Jítrava naleznete v obci Jítrava, jen 500 metrů od malebného skalního útvaru Bílé Kameny. Špičkový rodinný hotel poskytuje nejen komfortní ubytování, ale také ... (ve vzdálenosti 5,2 km od Přehrada Naděje) Dostupnost ověřena. Čtyřhvězdičkový Hotel Kleis, citlivě zasazený do prostor bývalé sýpky pivovaru Cvikov, je umístěný v obci Cvikov na okraji Lužických hor. Kromě komfortního ubytování nabízí hotel příjemné posezení na zahradě, sdílený salónek a bar. Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemná a zvláštní rodina Bunnových. Sethovou jedinou kamarádkou je jeho kočka Černostínka. Jednoho dne zavítá do hotelu skupina kouzelníků a jeden z nich je při slavnostní večeři otráven. A protože jed byl v dezertu, který připravoval Seth, stává se hoch hlavním podezřelým....

INFORMACE

AUTOR
Nicki Thornton
DIMENZE
7,89 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel Poslední naděje.pdf

POPIS

Seth pracuje jako pomocná síla v kuchyni odlehlého hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemní manželé Bunnovi. Sethovou jedinou spřízněnou duší na tomto místě je jeho kočka Černostínka. Poklidné dny pominou ve chvíli, kdy do hotelu zavítá zvláštní setkání kouzelníků. Jeden z nich, Dr. Thallomius, je při slavnostní večeři otráven dezertem. A protože tento chod připravoval Seth, stává se hlavním podezřelým. Podaří se mu očistit své jméno a najít vraha, i když proti němu stojí temné magické síly?

Chcete si přečíst knihu?Hotel Poslední naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicki Thornton. Číst Hotel Poslední naděje Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY