Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše

Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Agapitos Panagiotis | I15cajalco.com

...ehrad 2017) a Smaltová Medúza.Inspiraci pro své příběhy čerpá přímo z byzantských textů, jeho dílo však podněcuje nadčasové otázky o lidském ... Smaltová Medúza - Agapitos Panagiotis - Knihkupectví Ládví ... ... Historická detektivka z prostředí Byzantské říše. AGAPITOS Panagiotis. Info: Vyšehrad, 2019 (1.) - váz., 248 str. Z řeč. přel. M. Kulhánková Historická detektivka z prostředí Byzantské říše. Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování záhadné smrti mladého stavitele. Smaltová Medúza Historická detektivka z pro ... Historická detektivka z prostředí Byzantské říše ... . Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování záhadné smrti mladého stavitele. Smaltová Medúza Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Agapitos Panagiotis. Hlavní hrdina románové trilogie, císařský vyslanec Leon, se po neúspěchu poselstva k Arabům na Krétu v listopadu 835 vrací zklamaný do Konstantinopole. Ebenová loutna - Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Panagiotis Agapitos. V květnu 832 míří k chalífovi do Bagdádu císařské poselstvo,... Bronzové oko - Historická detektivka z prostředí Byzantské říše - Panagiotis Agapitos. Severořecká Soluň roku 833. Právě sem protospatharios Leon... Smaltová Medúza Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Autor: ... Druhý historicko-detektivní román z Byzantské říše l. p. 833 s hlavním hrdinou - císařským vyslancem Leonem. ... Historická detektivka z doby byzantské říše líčí pátrání císařského vyslance Leona v kapadocké Kaisareji po vrahovi dcery ... Historická detektivka z prostředí Byzantské říše. ... Byzantské říše, které jsou dnes známé spíše užšímu okruhu odborníků. Hlavní postava...

INFORMACE

AUTOR
Agapitos Panagiotis
DIMENZE
8,90 MB
NÁZEV SOUBORU
Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše.pdf

POPIS

Třetí z řady historických detektivek řeckého autora Panagiotise Agapitose přivádí hlavního hrdinu, velvyslance císařského dvora Leona, na poloopuštěný ostrov Skyros. Než je jeho bouří poškozená loď opravena, ujme se Leon vyšetrování záhadné smrti mladého stavitele. Pár dní nato je objeveno další, hrozivě znetvořené tělo. Setkání s archaickým světem egejského ostrova Leona znovu donutí přehodnotit svůj názor na právo, lásku a umění. Navíc musí čelit neznámé minulosti vlastní rodiny.

Chcete si přečíst knihu?Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Agapitos Panagiotis. Číst Smaltová Medúza: Historická detektivka z prostředí Byzantské říše Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY