Papírová města

Papírová města - John Green | I15cajalco.com

...várněno v románu Papírová města od Johna Greena a také ve filmové podobě ... Čtenářský deník Johna Greena: Papírová města ... . Během děje ve filmu a knížce jedna z hlavních postav, Margo Roth Spiegelmanová, uteče z domova a nechává stopy svému kamarádovi Quentinovi, aby přišel a našel ji. A co jsou to ta papírová města, o kterých Margo mluvila? A tak jej díky Margo čeká další dobrodružná výprava, na které jej tentokráte doprovází jeho nejlepší kamarádi. Ale už to není výprava za pomstou, ale cesta za záhadou jménem Margo Roth ... Papírová města (2015) - Obsazení - herci a tvůrci - FDb.cz ... . Ale už to není výprava za pomstou, ale cesta za záhadou jménem Margo Roth Spiegelmanová a možná také za velkou láskou. Papírová města Papírová města. V této knize se vám dostane příběhu o dospívání. Margo už se dávno s Quentinem nebaví a přátelí se s jinými, a na škole je považována za legendu. Může za to zejména její nespoutanost a časté dobrodružné několikadenní výpravy, kdy její rodiče šílí strachy i vzteky. Jednoho ... Papírová města byly mou druhou přečtenou knihou od tohoto autora a musím se přiznat, že jsem z ní měla smíšené pocity. Byla pro mě celkem zábavná, moc dobře se četla, ale ten děj mi nakonec přišel takový strohý a vlastně stejný jako všechny jeho ostatní knížky. Papírová města vydaná nakladatelstvím Dutton Books jsou třetím románem Johna Greena. Byl to okamžitý hit a rázem se ocitl na pátém místě žebříčku bestseller ů New York Times v kategorii beletrie pro mládež. Kniha zaujala čtenáře po celém světě, zejména v USA, Evropě, Jižní Americe a v některých částech Asie. Po filmu Hvězdy nám nepřály přichází do kin další filmová adaptace podle románu spisovatele Johna Greena. Nyní je to snímek podle knihy Papírová města. Hrdinou příběhu... Papírová města book. Read 47,713 reviews from the world's largest community for readers. Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází n... Papírová města jsou rozdělena na tři části pojmenované: Provázky, Tráva a Plavidlo.Tyhle názvy toho moc neřeknou- kdybych měla jednotlivé úseky popsat já, použila bych spíše slova: Super začátek, Nuda proložená několika vtipnými rozhovory a Zpátky v sedle.Asi z toho vyplývá, že z prvních stran jsem byla nadšená- autor nás okamžitě vhodí do děje a kdyby v ... Hlavní hrdina knihy Papírová města se jmenuje Quentin Jacobsen a je to trochu zakřiknutý nesmělý kluk. Celý svůj dosavadní život strávil tím, že zboźňoval a obdivoval skvělou a odvážnou Margo Spiegelmanovou. Takže když se jednou Meg znenadání objeví v okně jeh...

INFORMACE

AUTOR
John Green
DIMENZE
6,14 MB
NÁZEV SOUBORU
Papírová města.pdf

POPIS

Po úspěchu románů Hvězdy nám nepřály a Hledání Aljašky vychází nyní v českém překladu další dílo veleúspěšného autora Johna Greena, který si i u nás bleskurychle získal početný fanklub. Hrdinou je Quentin Jacobsen, normální, tak trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy. Znal vlastně Margo? A co jsou papírová města, s nimiž se nyní stále setkává? Oblíbený autor přináší brilantní příběh nabitý upřímnými emocemi, který nenechá čtenáře chladným.

Chcete si přečíst knihu?Papírová města ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Green. Číst Papírová města Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY