Československá redakce Radio Free Europe: Historie a vliv na československé dějiny

Československá redakce Radio Free Europe: Historie a vliv na československé dějiny - Prokop Tomek | I15cajalco.com

...íci, se mu nakonec vešlo na 422 stran a 32 stran černobílé obrazové přílohy ... Soudobé dějiny 1-2 / 2016 - Ústav pro soudobé dějiny AV ČR ... ... . A sděluje toho dost. Československé rozhlasové vysílání ze Sovětského svazu v letech 1939-1945, Paměť a dějiny 8, 2014, s. 18-29. Tomek, Prokop, Československá redakce Radio Free Europe: historie a vliv na československé dějiny, Praha 2015. Československá redakce Radio Free Europe: Historie a vlin na Československé dějiny (978-80-200-2490-9) Kniha - autor Prokop Tomek, 424 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná Jaké mělo místo Rádio Svobodná Evropa v českých dějinách? Československá redakce Radio Free Europe: historie a vliv na československé dějiny Tomek, Prokop, UMÍSTĚNÍ: N -- 654.1 Československé zbraně ve světě: v míru i za války Francev, Vladimír, UM ... Soudobé dějiny 1-2 / 2016 - Ústav pro soudobé dějiny AV ČR ... ... .1 Československé zbraně ve světě: v míru i za války Francev, Vladimír, UMÍSTĚNÍ: N -- 623.4 Československý syndrom ruskýma očima Filipovič, Jelena UMÍSTĚNÍ: N - 32 Čeští skeptici: kdo jsou a co ... Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny - Prokop Tomek 18,10 € 14,48 € Ušetríte: 20 % Detaily Dostupnosť Československá redakce Radio Free Europe - Historie a vliv na československé dějiny. ... Jádrem knihy je příběh evoluce genetické informace od prvních replikujících se molekul, pravděpodobně na bázi RNA, přes vznik genetického kódu, vznik molekul DNA, až po první buňky a následný vývoj bakterií, živočichů i rostlin. ... československou redakci RFE je práce Prokopa Tomka Československá redakce Radio Free Europe: historie a vliv na československé dějiny. Tomek zpracovává nejen historii redakce, ale také další činnosti RFE a reakce ze strany československé státní moci....

INFORMACE

AUTOR
Prokop Tomek
DIMENZE
6,32 MB
NÁZEV SOUBORU
Československá redakce Radio Free Europe: Historie a vliv na československé dějiny.pdf

POPIS

Jaké mělo místo Rádio Svobodná Evropa v českých dějinách? Jak ovlivňovalo politické a společenské prostředí v Československu? Kniha se zabývá vývojem československé redakce RFE jako instituce, ale i historickým vývojem celé RFE jako formálně nevládní organizace.Zkoumá reakce posluchačů, kterým bylo vysílání zejména určeno, reakce politické a státní moci, vůči které se RFE vymezovalo. Studie se věnuje i srovnání RFE s dalšími zahraničními rozhlasovými stanicemi.Studie se neomezuje jen na události do listopadu 1989, ale sleduje i otázku dalšího směřování RFE v rychle se měnícím světě. RFE našla svoje místo zprvu v pomoci demokratickým změnám v Evropě a později ve službě svobodě slova zemím i mimo Evropu.

Chcete si přečíst knihu?Československá redakce Radio Free Europe: Historie a vliv na československé dějiny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Prokop Tomek. Číst Československá redakce Radio Free Europe: Historie a vliv na československé dějiny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY