Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA

Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA - Paul Cruikshank, | I15cajalco.com

.... Můj život v al-Káidě a CIA. CRUIKSHANK Paul, LISTER Tim, STORM Morten ... Agent Storm - Můj život v al-Káidě a CIA - MAGNETPRESS.cz ... . Info: Vyšehrad, 2015 (1.) - váz., 432 str. Z angl. přel. L. Šenkyřík Můj život v al-Káidě a CIA. Od ozbrojené loupeže k ozbrojenému džihádu. Neuvěřitelný příběh dvojitého agenta. Kniha Agent Storm: Můj život v al-Kajdě a CIA nyní vychází i česky. Na rukou má vikinské tetování, ale jinak působí spíše dobromyslně. Svůj příběh, v němž popisuje nejprve proměnu v radikálního bojov ... Agent Storm: Můj život al-Káidě a CIA - KOSMAS.cz ... . Svůj příběh, v němž popisuje nejprve proměnu v radikálního bojovníka a pozdější prozření a spolupráci s dánskou, britskou i americkou tajnou službou, se po patnácti letech ... Kniha: Agent Storm (Morten Storm, Paul Cruikshank a Tim Lister). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Agent Storm : můj život v al-Káidě a CIA by Morten Storm ( Book ) 1 edition published in 2015 in Czech and held by 1 WorldCat member library worldwide ... Morten Storm, Paul Cruickshank, Tim Lister, Agent Storm - Můj život v al-Káidě a CIA, Vyšehrad, 2015 Daniel Silva , Agent Mossadu , Domino, 2005 Robert Ludlum , Agent bez mena , Smena, 1993 Své spojení s tajnými službami poté zrušil a vše popsal v knize Agent Storm. Můj život v Al-Káidě a CIA, která vznikla ve spolupráci s redaktorem CNN Paulem Cruickshankem a britským reportérem Tomem Listerem. V Praze, kde pobýval několik dní, poskytl Právu interview....

INFORMACE

AUTOR
Paul Cruikshank,
DIMENZE
5,47 MB
NÁZEV SOUBORU
Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA.pdf

POPIS

Dán Morten Storm se již v mládí dopouštěl násilného jednání, své třinácté narozeniny oslavil pokusem o ozbrojenou loupež. Po konverzi k islámu propadl jeho radikálnímu výkladu a odešel do Jemenu účastnit se ozbrojeného džihádu. V Jemenu strávil desítku let ve výcvikových táborech al-Káidy po boku nejhledanějších teroristů a postupně se stal jednou z předních postav mezi islamisty. Později však islámskou víru opustil a stal se dvojitým agentem pro americkou, britskou a dánskou tajnou službu. Kniha napsaná s pomocí specialisty na terorismus stanice CNN Paula Cruikshanka a zkušeného reportéra specializujícího se na Blízký východ Tima Listera odhaluje dramatický osud člověka, který se dokázal vymanit z osidel radikální ideologie. V době, kdy tisíce džihádistů evropského původu odcházejí bojovat v řadách Islámského státu do Sýrie a jejich případný návrat do Evropy představuje nemalé bezpečnostní riziko, je příběh agenta Storma o to aktuálnější.

Chcete si přečíst knihu?Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Paul Cruikshank,. Číst Agent Storm: Můj život v al-Káidě a CIA Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY