Tichá srdce 2: příběhy míst a lidí

Tichá srdce 2: příběhy míst a lidí - Alena Ježková | I15cajalco.com

...ení maltézských rytířů, templářů, augustiniánů, karmelitánů, křižovníků s červenou hvězdou, milosrdných bratrů, jezuitů a anglických ... Tichá srdce 2: Příběhy míst a lidí - Alena Ježková, 2015 ... ... ... Druhý díl úspěšné knihy Tichá srdce (Práh, 2013). Po zmapování historie a současnosti šesti řeholních řádů v Čechách a na Moravě přichází pokračování zaměřené na působení maltézských rytířů, templářů, augustiniánů, karmelitánů, křižovníků s červenou hvězdou, milosrdných bratrů, jezuitů a anglických panen. Nová - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Tichá srdce 2 - příběhy míst a lidí. Ce ... Tichá srdce 2 - příběhy míst a lidí - Alena Ježková ... ... . Nová - informace k inzerátu... Inzerát již neexistuje. Zkuste knihu najít v aktuální nabídce bazaru. Tichá srdce 2 - příběhy míst a lidí. Centrum Péče o zákazníky; Účet; Vítáme Vás, můžete se přihlásit nebo vytvořit účet. 0; Cart product ... Tichá srdce - Kláštery a jejich lidé - Alena Ježková Nejhlubší sonda do historie i současnosti našich klášterů a života lidí v nich. Tématem téměř šedesáti esejistických textů jsou kláštery známé a „znovuoživené, opomíjené, chátrající i zaniklé....

INFORMACE

AUTOR
Alena Ježková
DIMENZE
5,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Tichá srdce 2: příběhy míst a lidí.pdf

POPIS

Druhý díl úspěšné knihy Tichá srdce (Práh, 2013). Po zmapování historie a současnosti šesti řeholních řádů v Čechách a na Moravě přichází pokračování zaměřené na působení maltézských rytířů, templářů, augustiniánů, karmelitánů, křižovníků s červenou hvězdou, milosrdných bratrů, jezuitů a anglických panen. Prostřednictvím textů i působivých fotografií autoři odhalují skrytý život zrušených i znovuobnovených klášterů. Také ze stránek této knihy se ozývá hlas pamětníků pronásledovaných za komunistické totality za odlišný světonázor. Nejsilněji však zaznívají otevřená svědectví řeholníků o duchovní rovině naší současnosti, o naději a lásce, které jí dávají nadčasovou hodnotu.

Chcete si přečíst knihu?Tichá srdce 2: příběhy míst a lidí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Ježková. Číst Tichá srdce 2: příběhy míst a lidí Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY