Úvod do obecné fonetiky

Úvod do obecné fonetiky - Michael Ashby, | I15cajalco.com

...chael Ashby, John Maidment. Četl(a) jsem ... Úvod do obecné fonetiky - luxor.cz ... . Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha Produkt je vyprodaný. Učebnice, jejímiž autory jsou renomovaní lingvisté z University College London, seznamuje čtenáře se základními pojmy z obecné fonetiky. Kromě tradičního artikulačního ... Úvod do obecné fonetiky (Introducing Phonetic Science) Učebnice, jejímiž autory jsou renomovaní lingvisté z University College London, seznamuje čtenáře se základními pojmy z obecné fonetiky. Kromě tradičního artikulačního pop ... Úvod do obecné fonetiky - John Maidment | Databáze knih ... . Kromě tradičního artikulačního popisu hlásek se věnuje také akustické analýze řeči a instrumentálním technikám fonetického ... Koupit Koupit eknihu. Učebnice jenž seznamuje čtenáře se základními pojmy z obecné fonetiky. Kromě tradičního artikulačního popisu hlásek se věnuje také akustické analýze řeči a instrumentálním technikám fonetického výzkumu, vztahu výslovnosti a písma, fonetické transkripci, percepci řeči, jazykovým univerzáliím, fonologii a prozódii. Úvod do obecné fonetiky (Introducing Phonetic Science) Učebnice, jejímiž autory jsou renomovaní lingvisté z University College London, seznamuje čtenáře se základními pojmy z obecné fonetiky. Kromě tradičního artikulačního popisu hlásek se věnuje také akustické analýze řeči a instrumentálním technikám fonetického ... Úvod do obecné fonetiky Michael Ashby, John Maidment. Úvod do obecné fonetiky. Michael Ashby, John Maidment. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Produkt momentálně není skladem. Až ho naskladníme, pošleme Vám upozornění ... Úvod do obecné fonetiky Autor: Ashby, Michael a Maidment,...

INFORMACE

AUTOR
Michael Ashby,
DIMENZE
4,22 MB
NÁZEV SOUBORU
Úvod do obecné fonetiky.pdf

POPIS

Učebnice, jejímiž autory jsou renomovaní lingvisté z University College London, seznamuje čtenáře se základními pojmy z obecné fonetiky. Kromě tradičního artikulačního popisu hlásek se věnuje také akustické analýze řeči a instrumentálním technikám fonetického výzkumu, vztahu výslovnosti a písma, fonetické transkripci, percepci řeči, jazykovým univerzáliím, fonologii a prozódii. Je psána přístupným jazykem a nepředpokládá žádnou předchozí znalost tématu. Výklad je doprovázen řadou tabulek, schémat a obrázků. Na konci knihy je zařazen slovníček pojmů. Publikace poslouží jako solidní úvod do oboru nejen studentům jazykovědy a filologie, ale také logopedům a dalším odborníkům na lidskou řeč. Český překlad učebnice zachovává původní příkladový materiál, jenž kromě angličtiny zahrnuje velké množství dalších jazyků, a soustavně jej obohacuje o příklady z češtiny, díky nimž kniha přináší i základní pohled na fonetickou stavbu tohoto jazyka. K transkripci všech příkladů je použita mezinárodní fonetická abeceda IPA.

Chcete si přečíst knihu?Úvod do obecné fonetiky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Ashby,. Číst Úvod do obecné fonetiky Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY