JFK 35 - Vlci severu

JFK 35 - Vlci severu - Libor Machala | I15cajalco.com

...K 035 Vlci severu na www.alza.cz. Veškeré informace o produktu ... JFK 35 - Vlci severu - Libor Machala | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Hodnocení a recenze JFK 035 Vlci severu od ostatních uživatelů. ... E-kniha: JFK 035 Vlci severu - Libor Machala Fungujeme! Vážení zákazníci, knihy si u nás můžete nadále objednávat s doručením Českou poštou , GLS, Zásilkovnou či s vyzvednutím na našich výdejnách v Brně, Praze a Plzni. JFK 35 - Vlci severu. Machala Libor. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocen ... E-kniha: JFK 035 Vlci severu - Libor Machala | Knihy.ABZ.cz ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.0 z 5 hvězdiček 1 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 3 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 15.5. u Vás doma (Typy doručení ... Welcome to kennel Vlci severu . Home malamutes since 1989 Top Alaskan malamute and Greenland dog . Among many distinctions, we provided European sleds Champion 2005, European Junior Winner 2005, World Winner 2006, European Winner 2007 kennel was founded in 1994. I wish you a pleasant stay on my site. If you are interested in a puppy with pedigree please visit the coverage section to find out ... Originální název: Agent JFK 35 - Vlci severu (2015) Triton - 2015 . ISBN: 978-80-7387-894-8 / 200 stran JFK 035 Vlci severu ... Série: JFK díl 35 Jazyk: český Počet stran: 192 Na přátele se nezapomíná. John F. Kovář musí na dalekém severu, v srdci Aljašky, najít starou agenturní základnu. S drsnou přírodou, s pustými zasněženými pláněmi okupovanými ledovými vichry a smrtelně nebezpečnými dravci se vypořádat umí. Elektronická kniha JFK 35 - Vlci severu Libor Machala - JFK 35 - Vlci severu Otevřít stranu 99 Ukázky. Ukázka epub Ukázka mobi Ukázka pdf Ke stažení. JFK 35 - Vlci severu . Libor Machala ... John F. Kovář musí na dalekém severu, v srdci Aljašky, najít starou agenturní základnu. S drsnou přírodou, s pustými zasněže... Agent JFK: ...

INFORMACE

AUTOR
Libor Machala
DIMENZE
7,94 MB
NÁZEV SOUBORU
JFK 35 - Vlci severu.pdf

POPIS

Na přátele se nezapomíná. John F. Kovář musí na dalekém severu, v srdci Aljašky, najít starou agenturní základnu. S drsnou přírodou, s pustými zasněženými pláněmi okupovanými ledovými vichry a smrtelně nebezpečnými dravci se vypořádat umí. Vyhladovělé vlčí smečky však nejsou tím největším nebezpečím, které na něj čeká. Největší hrozbou jsou kšeftaři s alkoholem, bezohlední prospektoři, nelítostní lupiči a zákeřní vrazi snažící se zbohatnout na úkor ostatních. JFK se musí na cestě za záchranou života přítele vypořádat s lidskou chátrou nazývanou poctivými obyvateli Aljašky krutými vlky severu.

Chcete si přečíst knihu?JFK 35 - Vlci severu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Libor Machala. Číst JFK 35 - Vlci severu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY