Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu

Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu - Jan Frouz (ed.), | I15cajalco.com

...ed technický, ekonomický a spolecenskovední, prinášející otázky ... DATART | Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu ... ... Zboží ze stejné kategorie - Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu Skleníkové plyny z půdy a zemědělství Panuje všeobecná shoda, že hlavní podíl na stálém zvyšování koncentrace skleníkových ... Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu Editor: Frouz, Jan a Moldan, Bedřich Nakladatel: Karolinum EAN: 9788024626673 ISBN: 978-80-246-2667-3 Popis: 1× kniha, brožovaná, 312 stran, česky Rozměry: 16,5 × 23,5 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Kniha: Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu ... Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu - Jan Frouz ... ... . vydání) Kniha: Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu (Jan Frouz a Bedřich Moldan). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu Jan Frouz (ed.), Bedřich Moldan (ed.) Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu - Frouz Jan, Moldan Bedřich - Publikace ukazuje, že environmentální problémy mají nejen stránku čistě přírodovědnou, ale obsahují zpravidla i pohled technický, ekonomický a společenskovědní, přinášející Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu. Kdo napsal knihu Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu? Autorem je Jan Frouz, Bedřich Moldan. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih. Příležitosti a výzvy environmentální...

INFORMACE

AUTOR
Jan Frouz (ed.),
DIMENZE
4,30 MB
NÁZEV SOUBORU
Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu.pdf

POPIS

Publikace ukazuje, že environmentální problémy mají nejen stránku čistě přírodovědnou, ale obsahují zpravidla i pohled technický, ekonomický a společenskovědní, přinášející otázky sociálně-právní, edukativní, etické apod. Propojování těchto pohledů představuje největší výzvu a zároveň největší příležitost environmentálního výzkumu. Jednotlivé kapitoly přinášejí shrnutí hlavních směrů environmentálního výzkumu, který se provádí na Univerzitě Karlově, a zároveň naznačují zaměření environmentálního výzkumu v celé České republice.

Chcete si přečíst knihu?Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jan Frouz (ed.),. Číst Příležitosti a výzvy environmentálního výzkumu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY