Česko-španělský mluvník

Česko-španělský mluvník - - | I15cajalco.com

...iš dlouho. Název: Česko-španělský mluvník ... Kniha Česko-španělský mluvník | Dobré Knihy.cz ... . Autor: Titul je zařazen do žánrů: Jazyky › Španělština - slovníky; Jazyky › Španělština - výukové materiály; ISBN: 978-80-7508-080-6. EAN: 9788075080806. Objednací kód: NA249992 Česko-španělský mluvník Lingea. ... Mluvník nabízí cca 1 500 klíčových hesel a téměř 15 000 příkladů nejen stylově neutrálních, ale také hovorových a slangových. Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky ... Česko-španělský mluvník - - Megaknihy.cz ... . Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky spolu se spoustou ilustračních příkladů pro lepší pochopení a zapamatování. Cílem mluvníku není ... Česko-španělský mluvník Autor: Kolektiv autorů Nakladatel: LINGEA Vazba: brožovaná Rozsah: 448 stran Typ: slovník Mluvník v sobě spojuje výhody slovníku, konverzační příručky a přehledu gramatických pravidel....

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
9,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Česko-španělský mluvník.pdf

POPIS

Možná se vám už stalo, že jste potřebovali utvořit konkrétní obrat či větu v cizím jazyce a nevěděli jste si s tím rady, hledání v tematicky uspořádané konverzaci bylo neúspěšné nebo trvalo až příliš dlouho. S pomocí slovníku jste nakonec větu sestavili, ale úplně jisti její správností jste si stejně nebyli.Chcete-li se správně a pohotově vyjadřovat, nestačí vám pouze znát určité množství slovíček. Musíte se naučit vytvářet konkrétní věty a slovní spojení, správně užívat předložkové vazby ap., a navíc si osvojit spoustu frází, které se v daném jazyce běžně používají a nelze je ani doslovně přeložit. K tomu, abyste mohli podobné obraty snadno najít nebo sami vytvářet, vám pomůže právě mluvník.Na rozdíl od konverzační příručky není výběr příkladů omezen tematicky, ale zahrnuje běžné obraty skutečně užívané v každodenní komunikaci. Můžete si tedy bez zdlouhavého listování najít větu nebo slovní spojení, které právě potřebujete, rozšiřovat si tak slovní zásobu a zlepšovat komunikační dovednosti. Některé příklady můžete použít rovnou, jiné si snadno pozměníte tak, aby vyhovovaly vaší konkrétní potřebě.Mluvník nabízí cca 1 500 klíčových hesel a téměř 15 000 příkladů nejen stylově neutrálních, ale také hovorových a slangových. Navíc obsahuje kompletní přehled gramatiky spolu se spoustou ilustračních příkladů pro lepší pochopení a zapamatování. Cílem mluvníku není obsáhnout vyčerpávajícím způsobem slovní zásobu, ale poskytnout uživateli množství užitečných informací pro snazší komunikaci v cizím jazyce.Věříme, že mluvník ocení jak začínající a středně pokročilí studenti, kteří potřebují získat praxi a pohotovost ve vyjadřování, tak i pokročilejší uživatelé, kteří zde objeví nejeden nový obrat či zajímavou frázi.

Chcete si přečíst knihu?Česko-španělský mluvník ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Česko-španělský mluvník Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY