Hřebec

Hřebec - Alice Claytonová | I15cajalco.com

...do plemenitby českého teplokrevníka. Komisi i divákům se předvedli dva starší hřebci a sedmnáct mladých hřebců ročníku 2015, mezi nimiž vynikl Casual… An adult male horse ... Antény a satelity Plzeň | Stanislav Hřebec ... . Specifically, one that is uncastrated. A male horse kept primarily as a stud.· A very virile and sexually-inclined man or (rarely) woman Kniha Hřebec Přidat komentář. petulkapeta. 1 30. dubna. Myslela jsem si ,že mě přiběh Viv nebude bavit,ale opak byl pravdou...byl vtipný a prostě mě bavil a Clarka jsem si zamilovala už na začatku ... Otcem Hollywooda je plemenný hřebec Dayton Sitte (Ogano Sitte), který má výkonnost 150cm v parkurech ... Hřebčín Kněžičky - YouTube ... ...byl vtipný a prostě mě bavil a Clarka jsem si zamilovala už na začatku ... Otcem Hollywooda je plemenný hřebec Dayton Sitte (Ogano Sitte), který má výkonnost 150cm v parkurech. Dayton Sitte pochází z velmi dobré rodiny, kdy je pravým bratrem plemenného hřebce Baltik Sitte (150cm v pakurech). Hřebec 2765 Cassilius byl do České republiky importován ve 2,5 letech z NSR. Je to souladný ušlechtilý hřebec středního rámce. V roce 2000 absolvoval 70-ti denní test, kde se umístil na prvním místě. Při závěrečných zkouškách byl nejlépe hodnoceným hřebcem při skoku ve volnosti....

INFORMACE

AUTOR
Alice Claytonová
DIMENZE
9,99 MB
NÁZEV SOUBORU
Hřebec.pdf

POPIS

Po Nabíječi a Roštěnce se čtenářky mohou těšit na ztřeštěnou romantickou komedii o strhávání korzetů a vzdouvající se hrudi, o nezkrotné vášni a nekonečné lásce. Také o archivaci dokumentů a o koňském hnoji – počkat, cože? Ve dne Viv Franklinová navrhuje softwarové programy. V noci tajně hltá zamilované románky a touží po rytíři v nablýskané zbroji, nebo po kovboji na divokém hřebci (ach bože, jen zaržát), nebo po statném požárníkovi, do kterého by se zamilovala až po uši. K tomu nosí korzet – na ten nezapomínejte. Když se dozví, že po dávno zapomenuté tetě zdědila nádherný starý ranč v kalifornském Mendocinu, vyrazí tam celá natěšená s vidinou obrovského dobrodružství jako z románu. Jenže v každém románu nastane zvrat, že ano? Na jedné straně kovboj, pro kterého se jí úplně zapálí lýtka (kovboj Hank totiž za spálená lýtka skutečně stojí). Na druhé straně knihovník Clark Barrow, který se jí jaksepatří dvoří. Mohou tvídová saka a záplaty na loktech soupeřit s koženými kalhotami a botami s ostruhami?

Chcete si přečíst knihu?Hřebec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alice Claytonová. Číst Hřebec Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY