Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji

Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji - Hjok Kang | I15cajalco.com

... Ilona Staňková. Titul je zařazen do žánrů: Literatura faktu › Biografie, životopisy, osudy; ISBN: 978-80-249-2561-5 ... Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji. - Mělník ... ... . EAN: 9788024925615. Objednací kód:- O čem je kniha Tady je ráj? Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993-1994 zahynuly podle odhadu dva miliony lidí). Autor vypráví o unifikovaném bydlení, škole s krutými tresty, funkcionářském kastovnictví. Tady je ráj Svědectví o životě v Severní Koreji . Hjok Kang; ... História. Všetky knihy autora . Ikar CZ, 2015. Vyd ... Není co závidět: Obyčejné životy v Severní Koreji ... ... . Tady je ráj Svědectví o životě v Severní Koreji . Hjok Kang; ... História. Všetky knihy autora . Ikar CZ, 2015. Vydavateľstvo Ikar CZ, 2015. Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993 - 1994 zahynuly podle odhadu dva miliony ... Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993-1994 zahynuly podle odhadu dva miliony lidí). Autor vypráví o unifikovaném bydlení, škole s krutými tresty, funkcionářském kastovnictví. Děsivé jsou jeho vzpomínky na hladomor, kdy se každý staral jen sám o sebe a mrtví ... Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji 2015, H. Kang Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993-1994 zahynuly podle odhadu dva miliony lidí). Tady je ráj - Svědectví o životě v Severní Koreji / Hjok Kang Anotace: Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993-1994 zahynuly podle odhadu dva miliony lidí). Milovaný vůdce - Můj útěk ze Severní Koreje 2015; Abych přežila 2015; Hvězdy mezi Sluncem a Měsícem 2017; všech 7 podobných. Kniha Tady je ráj: svědectví o životě v Severní Koreji je v Tady je ráj - porovnaj ceny v 1 obchode od 9.93 spoznaj overené obchody prečítaj recenzie skontroluj popis a parametre vyber najlepšiu ponuku kú...

INFORMACE

AUTOR
Hjok Kang
DIMENZE
11,73 MB
NÁZEV SOUBORU
Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji.pdf

POPIS

Otřesné svědectví o životě v komunistickém ráji, kde se naprosto zhroutila ekonomika a obyvatelé umírají hladem (při hladomoru v letech 1993–1994 zahynuly podle odhadu dva miliony lidí). Autor vypráví o unifikovaném bydlení, škole s krutými tresty, funkcionářském kastovnictví. Děsivé jsou jeho vzpomínky na hladomor, kdy se každý staral jen sám o sebe a mrtví zůstávali ležet celé hodiny na ulicích bez povšimnutí. Lidé vařili polévku ze stromové kůry, chytali krysy, docházelo dokonce ke kanibalismu. V roce 1988 se Hjokovi rodiče rozhodli uprchnout do Číny. Působivé svědectví o nelidském režimu.

Chcete si přečíst knihu?Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hjok Kang. Číst Tady je ráj: Svědectví o životě v Severní Koreji Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY