Promiskuitní večírek

Promiskuitní večírek - Karel Rada | I15cajalco.com

....2007-23.3.2008 a. 1. See Opaque. Opake - definition of Opake by The Free Dictionary ... promiskuitní - ABZ.cz: slovník cizích slov ... . promiskuitní - ABZ.cz: slovník cizích slov. Generovaný, orientační výčet dalších tvarů tohoto slova. Knihy Promiskuitní večírek-- autor: Rada Karel V sevření touhy-- autor: Golden Gale Holtz Muži, kteří mě zkazili-- autor: Staňková Klára. Beletrie pro děti do 10 let Beletrie pro děti nad 10 let Dětská dobrodružství Dívčí knihy Pohádky Básně, říkanky a písničky Sci-fi a fantasy pro děti Komiksy pro děti První čtení Pověsti, mýty a báje Poslední láska směšného pána), především ale je o potřebě, hledání i ztrácení lásky, o vzájemném protínání i míjení, jak jsme toho byli svědky v předešlé Radově próze Promiskuitní večírek, na kterou Kunderion svým uspořádáním, názvem i atmosférou jednotlivých povídek volně navazuje. Prozaik a scenárista Karel Rada se narodil 13. 9. 1964 v Chomutově. V letech 199 ... Karel Rada: Promiskuitní večírek - Protimluv ... . Prozaik a scenárista Karel Rada se narodil 13. 9. 1964 v Chomutově. V letech 1995-2001 vystudoval scenáristiku a dramaturgii na pražské FAMU. Po matur... Promiskuitní večírek Karel Rada pdf. Proměny výtvarné tvorby v arteterapii Marie Lhotová kniha. Prosím, nerušit Tilly Bagshawe. Protektorát Čechy a Morava 1939-1942 Jan Boris Uhlíř kniha online. Proč asi chrti ocasem vrtí? 47242350. Dialogy byly plné vulgarismů a vtipů se sexuálním podtextem. Nic pro uši nezletilých dětí. Herečka Nela Boudová (45) zřejmě preferuje volnější výchovu, protože se na její výkon hloupé a promiskuitní spolužačky přišli podívat i její synové Andrej (14) a Dalibor (12), kteří ještě nemají ani občanku! Poslední láska směšného pána), především ale je o potřebě, hledání i ztrácení lásky, o vzájemném protínání i míjení, jak jsme toho byli svědky v předešlé Radově próze Promiskuitní večírek, na kterou Kunderion svým uspořádáním, názvem i atmosférou jednotlivých povídek volně navazuje. Sdílet 0 Poslední láska směšného pána), především ale je o potřebě, hledání i ztrácení lásky, o vzájemném protínání i míjení, jak jsme toho byli svědky v předešlé Radově próze Promiskuitní večírek, na kterou Kunderion svým uspořádáním, názvem i atmosférou jednotlivých povídek volně navazuje....

INFORMACE

AUTOR
Karel Rada
DIMENZE
6,36 MB
NÁZEV SOUBORU
Promiskuitní večírek.pdf

POPIS

Knižní vydání souboru povídek Karla Rady (napsaných v rozmezí let 1985 až 2012) s ilustracemi Petra Pazdery Paynea obsahuje formálně různorodé texty odehrávající se v dobách na sklonku 80. let i po listopadu 1989. Název knihy sice odkazuje, že tematicky kniha čerpá ze sexu a erotiky, nechybí však ani inspirace v rock´n´rollu. Jak píše kritik Petr Hrtánek, „namísto orgií jsme svědky spíše hořkých, mollových, nejednou i ironických příběhů o potřebě, hledání i ztrácení lásky, o vzájemném protínání i míjení... Autor je však vzdálen lacinému sentimentu a rádoby ´hlubokomyslnému mudrování´.“ Z původní verze z roku 1991 přešly do té současné tři texty: Jak v tom plavat, Posluchači evangelia a Lámání hole. Dále kromě próz, napsaných přímo pro tento soubor (nebo do něho později zařazených), svazek obsahuje i povídku Připravte se na nejhorší, a torzo nevydaného románu O Jedůvce – předposlední kapitolu, přepracovanou do podoby povídky Podzim v Paříži.

Chcete si přečíst knihu?Promiskuitní večírek ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Karel Rada. Číst Promiskuitní večírek Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY