Barry Trappney a příšernej víkend

Barry Trappney a příšernej víkend - Jim Smith | I15cajalco.com

... Doručení domů není možné ... Kniha Barry Trappney a příšernej víkend Přidat komentář ... Barry Trappney a příšernej víkend | Dumknihy.cz - knihy po ... ... . RenoPi. 1 04.01.2019. Dříve nebo později, v mém případě spíše později, jsme se doma s juniorem dostali ke knize, kterou jsme oba dlouho nevěděli, jak číst a jak poslouchat. ... Barry Trappney a příšernej víkend Autor: Smith, Jim Nakladatel: Albatros EAN: 9788000039084 ISBN: 978-80-00-03908-4 Originál: Barry Loser and the Holiday of Doom Překlad: Volhejnová, Veronika Popis: 1× kniha, vázaná, 240 stran, česky Rozměry: 13,5 × 20 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Kniha Barry Trappney a příšernej víkend: Barry Trappney:Nejlepší kamarád Bumba ... Barry Trappney a příšernej víkend od 169 Kč - Heureka.cz ... . vydání) Kniha Barry Trappney a příšernej víkend: Barry Trappney:Nejlepší kamarád Bumba zlobí. Nechce hrát hry, které ho dřív bavily, a radši si čte knihy s brýlatou Nancy. Barry (nebo Smolíček, jak mu říká maminka) si připadá odstrčený. A to je pozval na víkend do jejich karavanu, co mají zaparkovaný přímo na pláži u moře. Barry Trappney a příšernej víkend; Listování v knize Barry Trappney a příšernej víkend. Jim Smith. Pro všechny, kteří mají rádi malého Poseroutku. Malí čtenáři se nebudou moci odtrhnout a budou se smát nahlas (a znechuceně ošklíbat!). Pro všechny, kteří mají rádi malého Poseroutku. ... Kniha: Barry Trappney a příšernej víkend - Jim Smith. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. Pouze u některých je upravena otevírací doba, bližší informace naleznete zde. ... Všechny informace o produktu Kniha Barry Trappney a příšernej víkend, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Barry Trappney a příšernej víkend. Barry Trappney a příšernej víkend. Kd...

INFORMACE

AUTOR
Jim Smith
DIMENZE
8,66 MB
NÁZEV SOUBORU
Barry Trappney a příšernej víkend.pdf

POPIS

Nejlepší kamarád Bumba zlobí. Nechce hrát hry, které ho dřív bavili, a radši si čte knihy s brýlatou Nancy. Barry (nebo Smolíček, jak mu říká maminka) si připadá odstrčený. A to je pozval na víkend do jejich karavanu , co mají zaparkovaný přímo na pláži u moře. Barrymu se nelíbí, že se Bumba i Nancy spolčují, a tak když se u jejich karavanu zničehonic objeví Sharonella, z hodného Smolíčka se stane Sharonellin parťák na pěkné darebačiny. Jen zkuste hádat, co je to smrdiplesk! Pro všechny, kteří mají rádi malého Poseroutku. Malí čtenáři se nebudou moci odtrhnout a budou se smát nahlas (a znechuceně ošklíbat!)

Chcete si přečíst knihu?Barry Trappney a příšernej víkend ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jim Smith. Číst Barry Trappney a příšernej víkend Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY