Liechtensteinové: Historie a sídla knížecího rodu

Liechtensteinové: Historie a sídla knížecího rodu - Pavel Juřík | I15cajalco.com

...l, 1975- Vydáno: (2000) Liechtensteinové : historie a sídla knížecího rodu / Hlavní autor: Juřík, Pavel, 1965- Vydáno: (2015) Liechtensteinové : historie a sídla knížecího rodu / Pavel Juřík ... Literatura Faktu | Kupte Knihy na Martinus.cz ... .-- První vydání.-- Praha : Libri, 2015.-- 358 stran : ilustrace (převážně barevné), portréty, faksimile, erby, 1 genealogická tabulka ; 30 cm.-- ISBN 978-80-7277-534-7 (vázáno) 31328/19 - Sklad . D8290 Autor je historik a publicista, předseda Historického spolku Liechtenstein. Napsal knihy „Liechtensteinové, Historie a sídla knížecího rodu", Libri 2015 a „Dominia Liechtensteinů a Smiři ... Liechtensteinové | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . D8290 Autor je historik a publicista, předseda Historického spolku Liechtenstein. Napsal knihy „Liechtensteinové, Historie a sídla knížecího rodu", Libri 2015 a „Dominia Liechtensteinů a Smiřických v Čechách", Libri 2012. Převzato z Hlidacipes.org Hans Adam II. se v Opavě zúčastní mimo jiné veřejného křtu knihy Pavla Juříka s názvem „LIECHTENSTEINOVÉ. Historie a sídla knížecího rodu", která vychází pod záštitou ministra kultury České republiky Daniela Hermana. Při této příležitosti Deník požádal knížete Hanse Adama II. o exkluzivní rozhovor. Liechtensteinové. Historie a sídla knížecího rodu - Pavel Juřík - Libri. od 593 K ... Napsal knihy „Liechtensteinové, Historie a sídla knížecího rodu", Libri 2015 a „Dominia Liechtensteinů a Smiřických v Čechách", Libri 2012 Tak nevím, zda-li „hlídací pes ó-er-gé" má nějakou cenu, vidím-li toto......

INFORMACE

AUTOR
Pavel Juřík
DIMENZE
4,10 MB
NÁZEV SOUBORU
Liechtensteinové: Historie a sídla knížecího rodu.pdf

POPIS

Autor sleduje především oblast jižní a střední Moravy, kde se rozkládala panství významného rodu, ale sleduje i jejich další paláce, zámky a majetkové držby. Text přináší informace o významných osobnostech rodu, jejich podílu na politických, hospodářských, vojenských a kulturních dějinách zemí Koruny české a střední Evropy a medailony představující významné umělce a politiky. Knihu bohatě ilustrují barevné fotografie interiérů a exteriérů popisovaných objektů, reprodukce portrétů, obrazů, map a archivních černobílých fotografií, získaných v tuzemských a zahraničních archivech a sbírkách.

Chcete si přečíst knihu?Liechtensteinové: Historie a sídla knížecího rodu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Pavel Juřík. Číst Liechtensteinové: Historie a sídla knížecího rodu Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY