Fakt ujetý!: Komiksový román

Fakt ujetý!: Komiksový román - Hans-Jürgen Feldhaus | I15cajalco.com

...ficky velmi přesný, naprosto „ujetý" prázdninový příběh, v němž nechybí obrovský požár, dovolená v Itálii, rodina, přátelé, iPady, zkrátka nic, co je v životě opravdu důležité ... Kniha Hradní paní - Trh knih - můj antikvariát online ... . Počet stran: 304, Cena: 133 Kč, Rok vydání: 2015, Nakladatelství: Bambook, Humorný deník jedenáctiletého Jonase, který leží v nemocnici se třemi protivnými holkami a cizím iPhonem v kapse. Příběh doprovází množství komiksových ilustrací. Pro starší ... Fakt ujetý!: Komiksový román. Primasové katolické církve: Země střední Evropy v čase komunismu. Dějepisectví, ger ... Rodina dovolena | Sleviste.cz ... . Příběh doprovází množství komiksových ilustrací. Pro starší ... Fakt ujetý!: Komiksový román. Primasové katolické církve: Země střední Evropy v čase komunismu. Dějepisectví, germanistika a slavistika na německé univerzitě v Praze 1918 - 1945. Zápas o moderní malbu. > Fakt ujetý! ×-33% sleva. Kniha ... (komiksový román) Další popis zobrazit. Bláznivé letní putování do Itálie s puberťákem a iPadem, během něhož vás čeká nejedno ztřeštěné dobrodružství. Fakt Ujetý je bohatě a vtipně ilustrovaná kniha plná inspirace pro všechny školáky, co se neradi nudí. ... Inzerát kniha - roman v okrese Klatovy, cena 110Kč, od lobotkas na Sbazar.cz. Popis: pro dospivajici divky i dospele jedince, jako nova V bazaru Lucka1952 najdete 165 aktuálních nabídek v kategoriích Stavebnictví a nářadí, Ostatní knihy, Reproduktory. Vyberte si, co koupit. Inzerát Komiks Muriel&Andělé v okrese Hlavní město Praha, cena 3000Kč, od vhwork na Sbazar.cz. Popis: Prodám komiks Muriel&Andělé od autora Kája Saudek, r.v. 1991, v zachovalém stavu. Na dobírku neposilám.....dvakrát vráceno zpět!! Pouze volat, na email nereaguji!!! Cena dohodou. Kniha Fakt ujetý!: Komiksový román Inzerát byl odebran z oblíbených. 90 Kč Krupka. DC KOMIKSOVÝ KOMPLET č. 12 SUPERMAN - nové. Inzerát byl odebran z oblíbených. ... Báááječná dovolená - Rellig Karolína . Dovolená m...

INFORMACE

AUTOR
Hans-Jürgen Feldhaus
DIMENZE
11,71 MB
NÁZEV SOUBORU
Fakt ujetý!: Komiksový román.pdf

POPIS

Divoce bláznivý a graficky velmi přesný, naprosto „ujetý“ prázdninový příběh, v němž nechybí obrovský požár, dovolená v Itálii, rodina, přátelé, iPady, zkrátka nic, co je v životě opravdu důležité. Barvitě okomentovaný život jednoho puberťáka, jehož zábavné historky pobaví úplně každého, především ale jeho vrstevníky školou povinné, kteří v knížce naleznou četné inspirace pro vlastní zábavu a zpestření všedních dní.

Chcete si přečíst knihu?Fakt ujetý!: Komiksový román ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hans-Jürgen Feldhaus. Číst Fakt ujetý!: Komiksový román Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY