Rande s Fyzikou

Rande s Fyzikou - Radomír Šofr, | I15cajalco.com

...žete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Rande s Fyzikou: Tíha a beztížný stav ... Rande s Fyzikou: Jednoduché stroje — Česká televize ... . 12:45 - 13:00, pondělí (23. březen) Věda je zábavná, můžete se i zamilovat. Nový cyklus České televize. Internetové hřiště České televize pro malé i velké děti. Rande s Fyzikou: Působení sil. ... obsahu serveru včetně publikování nebo jiného šíření obsahu serveru je bez písemného souhlasu Seznam.cz, a.s. zakázáno. ... ... Rande s Fyzikou - Hlavní stránka | Facebook ... .cz, a.s. zakázáno. ......

INFORMACE

AUTOR
Radomír Šofr,
DIMENZE
3,72 MB
NÁZEV SOUBORU
Rande s Fyzikou.pdf

POPIS

Fyzika je zábavná a přitažlivá, můžete se do ní i zamilovat. Fyzika sehrála klíčovou roli při rozvoji moderních technologií a dnes se s jejími aplikacemi setkáváme na každém kroku. Nikdo asi nepochybuje o její důležitosti, ale mnoho lidí si myslí, že fyzika je něco nezáživného, odtažitého a nepochopitelného. Zřejmě za to mohou jejich školní zkušenosti. Pro některé žáky a studenty je fyzika vysloveně postrachem a to je škoda. Fyzika je totiž krásná a vzrušující věda, která nám umožňuje vidět svět v úplně jiných souvislostech. Třeba pochopit, co jaké síly způsobují, proč se věci pohybují tak, jak se pohybují, jak je to v životě s energií a mnoho dalšího. Pokud si k fyzice najdete cestu, poznáte, že není ani moc těžká. A my se vám pokusíme ukázat, že je to docela sympatická a sexy slečna – prostě Fyzika s velkým F. Třeba se do ní i zamilujete. Aby vás to potkalo, je tady naše knížka. Vznikla podle stejnojmenného cyklu České televize a obsahuje spoustu zajímavostí k tématům, o kterých se učebnice často ani nezmiňují. Jednotlivé jevy ilustrujeme na příkladech z běžného života, které snadno pochopíte a zapamatujete si je. V knize nechybí ani kvízy a vzorově řešené úlohy. Internetové odkazy a QR kódy vás zavedou na web České televize ke krátkým videím s názornými pokusy. Knížka je koncipována pro žáky druhého stupně základní školy a studenty středních škol, ale věříme, že si ji oblíbí také vysokoškoláci a zvídaví dospělí.

Chcete si přečíst knihu?Rande s Fyzikou ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radomír Šofr,. Číst Rande s Fyzikou Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY