Umění sdílet

Umění sdílet - Thich Nhat Hanh | I15cajalco.com

...Hanh nám ukazuje různé nástrahy komunikačních nedorozumění a učí umění naslouchat i sdílet, a tím dává způsobu, jak vnímáme svět, nový a osvobozující rozměr ... Výstavy v Ostravě | Program a vstupenky 2020 | GoOut ... . Program a vstupenky na nejlepší výstavy v Brně, Brno - různá místa, Fait Gallery, Vila Tugendhat, Galerie Umakart a další. Kompletní přehled na Květen 2020 a dále. Info kam v Brně a lístky najdete na GoOut A přece si jen málokdo uvědomuje, kolik zbytečného trápení zavinil prostý fakt, že umění komunikovat nepěstujeme vědomě. Světoznámý mistr zenového buddhismu, básník, vzdělanec a aktivista, který byl navržen na Nobelovu cenu míru, ukazuje, že umění naslouchat a sdílet je cestou, jak po ... Knihy - bazárek na prodej či výměnu Public Group | Facebook ... . Světoznámý mistr zenového buddhismu, básník, vzdělanec a aktivista, který byl navržen na Nobelovu cenu míru, ukazuje, že umění naslouchat a sdílet je cestou, jak poznat vlastní já a zároveň ... Umění sdílet Thich Nhat Hanh. Tato útlá knížka světoznámého mistra zenu a buddhistického mnicha Thich Nhat Hanha milým a přístupným způsobem ukazuje, že umění bděle naslouchat je cestou, jak poznat své vlastní já. Pro život člověka jsou veškeré vztahy, ať obyčejné, každodenní či profesní, ale především ... Civilizace a umění Nutí nás myslet a zasahuje naše emoce. V průběhu historie zaznamenává vzestupy a pády říší, změny okolního světa, nové myšlenky, nápady i ideály ze všech koutů Země. Pokud se na někoho dlouho zlobíme a nosíme v sobě různé křivdy, nejsme moc šťastní a neprospívá nám to ani zdravotně. Ke štěstí je nezbytné umět odpustit druhým i sám sobě. Kontakty. Základní umělecká škola, Praha 8, Taussigova 1150, PSČ 182 00 IČO.: 48132811 +420 286 587 747, +420 286 587 985 [email protected] Litovel - umění najdeme především v obyčejných věcech, věcech které potkáváme každý den a míjíme bez nejmenšího povšimnutí. V naší mysli jsou jen nudnými, stereotypními, všedními maličkostmi, jako třeba mobily, hrnky, obaly knih nebo co já vím těstoviny a pletený svetr. Sdílet na Twitteru Sdílet na Facebooku Sü Siao-tung si dlouho utahoval z mistrů tradičních čínských bojových umění jako je taiči nebo kung-fu. Jsou to nabubřelí podvodníci, kteří vydělávají na čínské lásce k tradici. Sídlíme v prázdné smuteční síni z konce 80. let. Za komunismu byla architektonickým nástrojem k prosazování ateismu, pro který je smrt koncem. Galerie Na shledanou chce svým programem říci, že bez smrti není života a smrtí hodně věcí naopak začíná. Umělci tu vytvářejí díla v rámci rezidencí. Vydáváme noviny věnované vztahu mezi smrtí, životem a výtvarným ... A přece si jen málokdo z nás uvědomuje, kolik zbytečného trápení zavinil prostý fakt, že umění komunikovat nepěstujeme vědomě. Thich Nhat Hanh nám ukazuje různé nástrahy komunikačních nedorozumění a učí umění naslouchat i sdílet, a tím dává způsobu, jak vnímáme svět, nový a osvobozující rozměr....

INFORMACE

AUTOR
Thich Nhat Hanh
DIMENZE
12,38 MB
NÁZEV SOUBORU
Umění sdílet.pdf

POPIS

Tato útlá knížka světoznámého mistra zenu a buddhistického mnicha Thich Nhat Hanha milým a přístupným způsobem ukazuje, že umění bděle naslouchat je cestou, jak poznat své vlastní já. Pro život člověka jsou veškeré vztahy, ať obyčejné, každodenní či profesní, ale především osobní, naprosto zásadní. Dobrá komunikace je jako životodárná míza a pro lidské štěstí i ducha je stejně důležitá jako zdraví nebo pohyb. A přece si jen málokdo z nás uvědomuje, kolik zbytečného trápení zavinil prostý fakt, že umění komunikovat nepěstujeme vědomě. Thich Nhat Hanh nám ukazuje různé nástrahy komunikačních nedorozumění a učí umění naslouchat i sdílet, a tím dává způsobu, jak vnímáme svět, nový a osvobozující rozměr. Je to básník a mírotvorce, jenž má leccos za sebou: byl dokonce navržen na Nobelovu cenu míru. Neúnavně jezdí po světě a své poselství bdělého života předává každému, kdo je ochoten vycházet vstříc.

Chcete si přečíst knihu?Umění sdílet ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Thich Nhat Hanh. Číst Umění sdílet Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY