Pohodoví rodiče – pohodové děti

Pohodoví rodiče – pohodové děti - Iva Jungwirthová | I15cajalco.com

...ušená dětská psycholožka poskytuje rodičům rady jak podporovat a podněcovat vývoj dětí a ... Pohodoví rodiče-pohodové děti, Podporujeme vývoj dítěte ... ... ... Kniha 'Podporujeme vývoj dítěte Zkušená dětská psycholožka poskytuje rodičům rady, jak podporovat a podněcovat vývoj dětí, a upozorňuje rodiče, čeho je třeba se vyvarovat. Ve čtivě napsaném, humorně laděném textu se věnuje všem složkám vývoje dítěte (motorickému a kognitivnímu, vývoji komunikace a paměti, sociálních dovedností, samostatnosti).' Kniha Pohodoví rodiče - pohodové děti Přidat komentář. L_Into. 09. ledna. Srozumitelná a ... Pohodoví rodiče - pohodové děti, Iva Jungwirthová ... ... .' Kniha Pohodoví rodiče - pohodové děti Přidat komentář. L_Into. 09. ledna. Srozumitelná a praktická knížka. ... Iva Jungwirthová: Pohodoví rodiče - pohodové děti. Portál, Praha 2009. Přirozenost, uměřenost - tak by mohla znít stručná charakteristika knihy, v níž se dětská psycholožka Iva Jungwirthová zamýšlí nad výchovou dětí od narození do zhruba šesti let. Pohodoví rodiče - pohodové děti - Iva Jungwirthová - kupte knihu pohodlně a za skvělou cenu se slevou hned teď na Knihkupec.com. Máme i další knihy všech žánrů a další zboží Kniha: Pohodoví rodiče - pohodové děti (Iva Jungwirthová). Nakupujte knihy online vo vašom obľúbenom kníhkupectve Martinus! 0 hodnocení Pohodoví rodiče - pohodové děti 0. Pro hodnocení se přihlaste nebo zaregistrujte. Recenze: Buďte první, kdo ji napíše. Zkušená dětská psycholožka poskytuje rodičům rady, jak podporovat a podněcovat vývoj dětí, a upozorňuje rodiče, čeho je třeba se vyvarovat. Ve čtivě napsaném, humorně laděném textu ... Jsme veřejná univerzální knihovna, kterou může využívat úplně každý. Naším posláním je získávat, zpracovávat, uchovávat a poskytovat informace, literaturu a další kulturní hodnoty. Máme ve fondu přes 2 000 000 dokumentů, vybere si u nás opravdu každý. Pohodoví rodiče-pohodové děti, Podporujeme vývoj dítěte Hledáte Pohodoví rodiče - pohodové děti od Iva Jungwirthová? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Kniha: Pohodoví rodiče pohodové děti dotlač Autor: Iva Jungwirthová Podporujeme vývoj dítěte Zkušená dětská psycholo...

INFORMACE

AUTOR
Iva Jungwirthová
DIMENZE
3,25 MB
NÁZEV SOUBORU
Pohodoví rodiče – pohodové děti.pdf

POPIS

Zkušená dětská psycholožka poskytuje rodičům rady jak podporovat a podněcovat vývoj dětí a upozorňuje rodiče, čeho je třeba se vyvarovat. Ve čtivě napsaném, humorně laděném textu se věnuje všem složkám vývoje dítěte (motorickému a kognitivnímu, vývoji komunikace a paměti, sociálních dovedností, samostatnosti). Rady se týkají výchovy dětí v jednotlivých věkových obdobích od kojeneckého věku přibližně do šesti let. Autorka vysvětluje problematiku s použitím četných konkrétních příkladů i na základě otázek rodičů, s nimiž se setkává ve své poradenské a přednáškové praxi.Kniha je psána pro rodiče dětí do 6 let věku. PhDr. Ing. I. Jungwirthová se věnuje diagnostice a poradenství pro zdravé i sluchově postižené děti předškolního a raně školního věku, diagnostice školní zralosti, rodinnému poradenství i přednáškové a publikační činnosti.

Chcete si přečíst knihu?Pohodoví rodiče – pohodové děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Iva Jungwirthová. Číst Pohodoví rodiče – pohodové děti Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY