Audience u královny

Audience u královny - Peter Morgan | I15cajalco.com

...politice a politicích obecně, „pohádka" o monarchii v moderním světě, ve které se autor pokouší konfrontovat politiku se všemi svými záludnostmi s jistým nadčasovým archaickým principem kontroly demokratické vlády ... Audience u královny — Události v kultuře — iVysílání ... ... . Její Veličenstvo Alžběta II., královna Spojeného království ... Audience u britské královny má přísná pravidla. Podle bývalého ministra zahraničí Cyrila Svobody smí témata hovoru určovat pouze Alžběta II. Článek. Britská královna přijala českého prezidenta Miloše Zemana ke krátké audienci. Prezidenta doprovázely jeho žena Ivana a dcera Kateřina. Audience u královny Peter Morgan Její Veličenstvo Alžběta II., králov ... Vstupenky Audience u královny — Stavovské divadlo ... ... . Článek. Britská královna přijala českého prezidenta Miloše Zemana ke krátké audienci. Prezidenta doprovázely jeho žena Ivana a dcera Kateřina. Audience u královny Peter Morgan Její Veličenstvo Alžběta II., královna Spojeného království a dalších dominií britské koruny, je hlavní postavou této nové anglické hry. Je to trochu překvapující, ale nikoliv neobvyklé, podíváme-li se na dějiny dramatu v Anglii. Peter Morgan / AUDIENCE U KRÁLOVNY Premiéra 22. února 2020 v Městském divadle. Britská monarchie v moderním světě - příběh královny Alžběty II. a jejích dvanácti premiérů, které jednou týdně zve ke konzultacím. Petra Janečková a Karolína Šafránková, foto Josef Vostárek Audience u královny dnes v premiéře a zároveň rovnou živě v Událostech ČT . 珞 Audience u královny. Premiéra: 19.3.2015. ... Strašně mě baví její projev, člověk u ní dokáže vidět až dětskou radost, když právě jako 5 letá holčička, klepe nožkami. Nějak nemám moc více co říci, tohle ...

INFORMACE

AUTOR
Peter Morgan
DIMENZE
4,81 MB
NÁZEV SOUBORU
Audience u královny.pdf

POPIS

Sedm premiérů, jedna premiérka – ale královna pořád stejná. Co se děje na pravidelných úterních setkáních, která má britská panovnice Alžběta II. s předsedy vlád, to nikdo neví, ale proč o tom nespekulovat? Hra, která vítězně táhne Velkou Británií, se dostala na Broadway, a první „neanglickou“ premiéru má v Praze. Režie Alice Nellis, českou Alžbětou se stane Iva Janžurová. Kromě nezkráceného textu hry (překl. Zuzana Josková) je součástí knihy také text o tradici prvního ministra ve Velké Britániii (Martin Kovář), medailon autora, článek o hře a také bohatá obrazová příloha k inscenaci, která se uvádí ve Stavovském divadle.

Chcete si přečíst knihu?Audience u královny ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter Morgan. Číst Audience u královny Online je teď tak snadné!

SOUVISEJÍCÍ KNIHY